reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

150/dzień, o ile dobrze pamiętam. Dla maluszka potrzebujesz wszystko poza kosmetykami (jest kąpany przez pielęgniarki na noworodkowym) - czyli ubranka, pieluchy, akcesoria do przewijania typu krem, chusteczki. Obowiązują kaftaniki zamiast bodziaków ;-)
 
reklama
może coś się zmieniło - ja rodziłam w listopadzie, dzieci były kąpane co drugi dzień (brali dziecko i ciuszki, pieluchę na przebranie i oddawali przebrane, czyste i pachnące :-) )
 
czesc dziewczyny, dawno tu wchodzilam bo odkad jacus odkryl uroki wstawania i chodzenia (za rece) oraz wspinania sie po schodach, to nie mam ani chwili na komputer :(
wiesz lile, jestem zaskoczona tym myciem malucha na oddziale, bo my z jackiem lezelismy 6 dob i ani razu go nie umyli (no poza tym myciem tuz po porodzie), potem tylko grane byly chusteczki... ale to znaczy ze sie zmienia na dobre :)

a jeszcze co do szpitala to ja mialam problem z tym czy sie oddaje jakies ubranka, czy nie i w koncu mielismy naszykowane ubranka nowiutkie, tyle ze wyprane i wyprasowane, a oni mowia ze przyjmuja tylko nowe z metkami ... wiec w sumie nadal nie wiem jak to jest :)

dobra, koncze i lece na spacer. i oczywiscie zapraszam na spotkania klubu Mamy Wołomin - wciaz czekam na decyzje zarzadu spoldzielni w kwestii lokalu na spotkania.

buziaki,
Magda
 
hmm, z tymi ciuszkami to było tak, że oni "biorą" pierwsze ciuszki dziecka - czyli to co jest naszykowane po porodzie.. Więc my mieliśmy problem, bo młody miał być spory - i żadne z naszych ubranek nie było dobre na niego - na początku "chodził" w szpitalnych (w związku z tym zamiast ciuszków zabrali wszystkie tetry, które miałam ;-) ).
 
a mi nic nie zabrali, powiedzieli że jak będę miała ochotę im podarować to mogę zostawić ubranka ale tak jak pisze Mag przyjmowali tylko nowe z metkami.
 
Dobry wieczór dziewczyny :)

Ja straciłam poczucie czasu ;-) Szkoła, syn szaleje ;-) więc załatwianie...

Pierwsze słyszę, żeby nowe ciuszki dawać w naszym szpitalu yyyy a niech spadają ;) ja miałam używane przyszykowane, ale i tak nie zasłużyli, żeby cokolwiek dostać..

Trzymajcie się ciepło laski :*
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.Na dniach moja koleżanka powinna rodzić wiec bede miała świeże info, a ja cc na koniec kwietnia :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa, od niedawna mieszkam w Kobyłce i mam siedmiomiesięcznego synka:) Mam zamiar zapisać się do jakiejś przychodni, ale nie bardzo się orientuję gdzie są najlepsi pediatrzy. Watek jest bardzo obszerny i choć była pewnie tu mowa na ten temat, to nie jestem w stanie czegoś odszukać. Bardzo bym była wdzięczna za Wasze opinie nt. przychodni i lekarzy:) oczywiście interesuje mnie przychodnia w Kobyłce ale i tez w Wołominie:) pozdrawiam Was serdecznie i czekam na jakieś odpowiedzi!
 
Do góry