reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

cześć sylwuśka, ja mogę polecić moją panią pediatrę, ale to w wołominie, ul. wileńska - pani dr siedlecka. wg mnie super babeczka, zawsze ma dla nas czas, pamięta moje dziecko itp.

a tak swoją drogą, to zapraszam na spotkania klubu mam - nie wiem czy słyszałaś, ale co wtorek spotykamy się my mamuśki z okolic z naszymi pociechami. info znajdziesz na MamyWołomin | Portal dla Wołomińskich Mam - we wtorek spotkanie o masażu niemowlęcym, a we czwartek spotkanie kosmetyczne.

zapraszam i pozdrawiam ciepło

magda
 
reklama
część, to jeszcze tutaj napiszę o nowym miejscu spotkań klubu mam:

- poniedziałki, godz. 11-13, Świetlica OSIR Huragan, ul. Korsaka 4 (zajęcia bezpłatne)
- wtorki, godz. 11-13 Dziecięce Psoty, ul. Wileńska 43 (zajęcia 8 zł za dziecko)

Chodzi o wspólne spędzenie czasu, poznanie innych rodziców i wymianę doświadczeń, a dla dzieci - możliwość socjalizowania się :) W miarę możliwości organizujemy zajęcia ze specjalistami, w tym z zakresu opieki nad dziećmi, ale też np. kosmetyczkę, brafitterkę, czy doradcę zawodowego.

szczegóły na stronie www oraz na facebooku - namiary w podpisie
 
Witajcie.

Odświeżam wątek mam z Wołomina i okolic. Może znajdą się tutaj jakieś mamusie z Kobyłki?
Ja jestem juz mamą 3letniego Mateuszka (listopadówka 2008), a teraz noszę pod sercem maleńką fasolkę.
Termin rozwiązania na 08czerwca. Mam tylko nadzieję, ze wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo póki co
malenstwo jest troszkę za małe jak na swój wiek, a w dodatku obok dzieciaczka znajduje się jakiś krwiak,
który niepokoi mojego gina.

Trzymajcie więc za nas kciuki.
 
krisowa Hej a co byś chciała wiedzieć? Ja też spodziewam się dzidziusia no i z uwagi na fakt że mieszkam w Wołominie myślę że raczej tu też będę rodzić. Co prawda to moje pierwsze dziecko i doświadczenia jako takego z oddziałem położniczym w tym szpitalu nie mam ale od początku ciąży starałam się jak najwięcej o nim dowiedzieć więc może będę mogła ci jakoś pomóc w rozwianiu wątpliwości :)
 
patologie znam dokladnie, ale poloznictwo i noworodków nie a podobno tam opinie nie sa najlepsze

1. czy warto płacić za połozną??
2. jak wynajać osobną sale na porod??
3. czy po porodzie lepiej lezec na sali prywatnej czy na sali z kobietami i dziecmi??
4. opieka po porodowa podobna słaba, wiec jak wynajać polazna do 2-3 lekcji z dzieckiem na temat karmienia, rpzewijania, kąpania??

takie zwykle mam pyutania, p[o [prostu jestem zielona w temacie dzieci :)
 
Ok. Ja z góry mówię że to co teraz napiszę to tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie podparte doświadczeniami znajomych i koleżanek które właśnie w szpitalu w Wołominie rodziły a wiadomo że ile osób tyle zawsze jest opini i że każda mama potrzebuje innej opieki i czego innego wymaga. No dobra ale konkretnie. Wiele dziewczyn z mojego otoczenia miało swoją położną i bardzo sobie ten wybór chwali bo jednak nie oszukujmy się, praktycznie zawsze gdy w grę wchodzą pieniądze atmosfera się poprawia :) Ja osobiście nie mam zamiaru inwestować w prywatna położną. Co do sali po porodzie to też są dwie szkoły. Dużo mam które rodzą po raz pierwszy woli leżeć na sali z innymi mamami ze względu na to że na tych salach można liczyć na porady innych mam w kwestii opieki nad dzidziusiem. Za to nie jest fajnie gdy ty po ciężkim porodzie próbujesz odpocząć a w tym czasie przez sale przewijają się wycieczki Odwiedzające współlokatorki :) lub gdy twoja niunia smacznie sobie śpi gdy akurat zaczyna płakać inna dzidzia która na bank obudzi twoją a więc porównując plusy i minusy sali pojedyńczej ja jeśli będzie taka możliwość na pewno z niej skorzystam ;) Co do lekcji opieki nad dzidzią to nie sądzę żebyś była zostawiona tylko i wyłącznie sama sobie,po prostu trzeba upominać się o swoje a zamiast wynajmować położną do prywatnych lekcji to może lepiej zapisz się do szkoły rodzenia? Tam takie tematy jak karmienie i opieka nad maluszkiem są przerabiane. A tak wogóle to na kiedy masz termin?
 
Ok. Ja z góry mówię że to co teraz napiszę to tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie podparte doświadczeniami znajomych i koleżanek które właśnie w szpitalu w Wołominie rodziły a wiadomo że ile osób tyle zawsze jest opini i że każda mama potrzebuje innej opieki i czego innego wymaga. No dobra ale konkretnie. Wiele dziewczyn z mojego otoczenia miało swoją położną i bardzo sobie ten wybór chwali bo jednak nie oszukujmy się, praktycznie zawsze gdy w grę wchodzą pieniądze atmosfera się poprawia :) Ja osobiście nie mam zamiaru inwestować w prywatna położną. Co do sali po porodzie to też są dwie szkoły. Dużo mam które rodzą po raz pierwszy woli leżeć na sali z innymi mamami ze względu na to że na tych salach można liczyć na porady innych mam w kwestii opieki nad dzidziusiem. Za to nie jest fajnie gdy ty po ciężkim porodzie próbujesz odpocząć a w tym czasie przez sale przewijają się wycieczki Odwiedzające współlokatorki :) lub gdy twoja niunia smacznie sobie śpi gdy akurat zaczyna płakać inna dzidzia która na bank obudzi twoją a więc porównując plusy i minusy sali pojedyńczej ja jeśli będzie taka możliwość na pewno z niej skorzystam ;) Co do lekcji opieki nad dzidzią to nie sądzę żebyś była zostawiona tylko i wyłącznie sama sobie,po prostu trzeba upominać się o swoje a zamiast wynajmować położną do prywatnych lekcji to może lepiej zapisz się do szkoły rodzenia? Tam takie tematy jak karmienie i opieka nad maluszkiem są przerabiane. A tak wogóle to na kiedy masz termin?
dziekuje za uwagi,m sprawy skomplikowaly sie i nie rodze w Wolominie
pozdrawiam
 
Dziewczyny jestem z Marek ,ale rozpatruję też poród w Wołominie .
Czy mogłybyście mi udzielić kilku informacji na temat tego szpitala i zwyczajów w nim panujących?
Nie jestem w stanie przebrnać przez ten wątek ,więc piszę po prostu o co mi chodzi .;-);-)

Bardziej mi zależy na tym jak jest przed porodem,w trakcie i tuż po porodzie.
Jakie warunki higieniczne są ,jaka opieka .jak położna jeśli nie płacisz lub jeśli płacisz.
Czy zawsze jest lekarz osiągalny ,bo wiadomo ,że w różnych szpitalach jest różnie .
Czy pomagają przy porodzie czy czekają na samoistne rozwiązanie ,jaki sprzęt do korzystania podczas porodu ,czy rzeczywiście jest ten poród w wodzie możliwy .
No tysiąc pytań do....
To moje 3 dziecko i każde w innym szpitalu będzie na pewno ...
Jak możecie to zagadajcie również na GG 4850439
z góry dziękuję i pozdrawiam

 
reklama
Cześć Mamusie.

Mam pytanie. Gdzie w okolicy najlepiej i najpewniej uda mi się zapisać na usg bioderek z moją córcią. mam skierowanie. Jestem z kobyłki, ale dopiero od niedawna tu mieszkam i nie bardzo orientuję się w przychodniach.
 
Do góry