reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

U nas po sniegu,teraz pada deszcz i jest ciapa:crazy:,oby tylko nie przymrozilo bo opony w punciaku mam lyse jak cholera :baffled:
 
reklama
Mikusia no ja przy swoim kolorze nie moge miec jasnych pasemek bo moje wlosy sie przetluszczaja i jakos przy jasnych pasemkach wyglada to gorzej, po umyciu jakbym nie myla a zdjecie ktore wkleils super, kolor i fryzura bardzo mi sie podoba. Ja jak robilam pasemka to wlasnie w podobnym kolorze.
My dzis poszalelismy na sniegu i sankach, szkoda ze potem zaczelo wszystko topniec, ale przynajmniej spedzilam milo czas z Anitha.
 
Karola mi wlasnie tez podoba mi sie to ciecie...a kolor tez fajny,odwazny ale ogolnie widzi sie na ulicach blondy i czarne :-p
Ja bylam dzisiaj tylko na poczcie a tak nosa nie wynurzalam z domu,bo maly bierze jeszcze antybiotyk :baffled:
Fajnie Wam,raz ze dzieciaki sa zdrowe a dwa ze mieszkacie obok siebie i mozecie sie czesciej spotykac :yes::rolleyes:
Co do sanek jeszcze sie nie dorobilismy :-D,chcielismy w tym roku kupic ale ta zima jest do kitu :no:
 
My sanki mamy juz 3 rok i praktycznie nie uzywane bo tutaj ta zima to taka do kitu niestety. Ja tam lubie snieg pod warunkiem ze lezy a nie zaraz topnieje
 
Zastanawialam sie czy nie przywiezc z pl. ,bo tutaj takie drewniane 2osobowe z oparciem sa drogie.:szok:
A takie plastikowe jakos nam sie nie podobaja :no:
Ja tez lubie zime,ale nie dane nam pobawic sie na sniegu...ehh
Jutro zaczyna sie przedszkole...dobrze ze dopiero na 13.oo ;-)
 
Iza a ta dziewczyna/pani nie ma na imie czasami Magda zamiast Milena?bo tylko taka znalazlam na emito ;) a ile bierze za podciecie tylko, orientujesz sie moze? bo ja cos czuje, ze jednak znowu wszystko w domu sie odbedzie w kwestii zadbania o siebie...jutro chyba za farbowanie sie wezme bo by sie przydalo. poki co nie zmieniam nic na nowe jesli chodzi o fryzure, poczekam do maja az bede w polsce, pojde do swojego fryzjera i tyle ;) poki co skrocic potrzebuje ;)
 
Ja znam Kinge i zawsze bylam zadowolona :tak:ale ona przyjezdza do klienta...
Z podcinaniem wlosow to zawsze moja druga polowa to robila........ale przy tym ile sie nagadal :szok::-D na narzekal,ze nie umie,ze to ostatni raz.....ale w rezultacie to zrobil ;-):-D:-D:-D No oprocz cieniowania,bo to juz zrobilam sobie teraz jak bylam w pl.
No i po zimie....no dziewczyny wczoraj skorzystalyscie :tak:
 
Karola napewno Milena, magda kiedys u mnie byla i nie bylam zadowolona i 2 moje inne znajome tez nie. Jak chcesz to poszukam namiarow do niej i ci podesle. Nie pamietam ile ona bierze ale to mozesz sie zapytac.
 
reklama
mikusia my z iza nie mieszkamy niestety kolo siebie , ja do tego prawka nie mam wiec moj maz mnie wczoraj zawiozl i wrocil po jakims czasie. dziecieki mialy frajde jak niewiem , w nocy mi sie zmiac chcialo jak moj dominik przez sen sie darl ze on chce do kuby (syna izy)

ja mialam taki rudy rok temu, czulam sie w nim bardzo dobrze ale niestety mam problem z siwieniem i musialam farbowac co 3 gora 4 tyg bo odrosty byly straszne. efekt taki ze wlosy zniszczyly sie strasznie i wypadaly garsciami. teraz kupuje farby jasny braz tak zeby odrosty nie rzucaly sie az tak w oczy :zawstydzona/y:;-)

karola fajnie wygladalas w bladzie ale w ciemnych tez calkiem przyjemnie.
 
Do góry