reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

pogoda poki co ma jutro byc piekna, niby 20 stopni ;) a mysle, ze tak jakos kolo 14 pewnie,sie zgadamy :)



wlasnie moj M mnie poinformowal,ze jak byl dzisiaj u kuzyna to wymyslili na jutro grill nad jeziorem wiec jak cos to wez kielbase ze soba Iza :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
KaDanny kiedys tez mialam taki etap z malym ze o wszystko ryczal...bylam tak zalamana jego choroba (alergia)i tymi jego humorami ze czasami ryczalam razem z nim :sad:...i noc i dzien non stop cos...i tez zwalalam to na zeby,kolki,ale z czasem chyba wyrosl z tego i wszystko wrocilo do normy,zaczelam mowic NIE i zostawialam go aby sie 'rozladowal'.:baffled:
Powiem Ci ze z perspektywy czasu smiac mi sie chce...ze jednak to minie,szkoda nerwow i wylanych lez ;-)...To nie twoja wina,sprobuj zostawic go mezowi i zobaczysz czy jest inaczej....;-)
Iza fakt ''na razie'' nie chce pracowac,ale jak mala podrosnie,pojdzie do przedszkola,szkoly to moze pomysle....Nigdy nie mowie nigdy!Chyba moge zmienic zdanie :confused:Moze i z praca jest trudno...niewiem bo na razie nie szukam,z drugiej strony czasami cos bym porobila,chociaz opieka nad dziecmi zajmuje tyle czasu i czasami daje w kosc ,to zawsze sa to moje kochane dzieci,moja krew i one sa na 1szym miejscu!! Nie chce malej teraz dawac do przedszkola,chce nacieszyc sie macierzynstwiem poki nie musze pracowac bo finansowo jest ok.
Chyba ze z nudow jak dzieci pojda do szkol,przedszkola to sobie cos znajde...sasiad proponowal mi ciekawa prace....zobaczymy;-)moze za 2 lata :-D
Karola qurde pogoda do bani i niby od jutra ma byc coraz lepiej i cieplej...wczoraj to byla masakra,nawet moje dzieci podadaly do lozek o 20.oo i spaly jak susly do 9.oo.;-)
 
Karola on ma dopiero 15 miesiecy.

No mam nadzieje ze mu to szybko przejdzie a skoro go atrakcje stresuja to trudnio,nie bedziemy chodzic.
 
KaDanny moj mial kolo 20miesiecy jak zaczal tak swirowac,moze Twojego wczesniej zlapalo ;)

koniec koncow pogoda sie zrobila teraz, zadzwonil mojego M kuzyn czy robimy jednak tego grilla i zaraz sie maja u nas zjawic i uciekamy na ogord...trzeba korzystac poki jest slonce :)
 
KaDanny moj mial kolo 20miesiecy jak zaczal tak swirowac,moze Twojego wczesniej zlapalo ;)

koniec koncow pogoda sie zrobila teraz, zadzwonil mojego M kuzyn czy robimy jednak tego grilla i zaraz sie maja u nas zjawic i uciekamy na ogord...trzeba korzystac poki jest slonce :)
mój od jakiegos czasu przechodzi "bunt dwulatka" ;-)
u nas tez ciepło,ciekawe jak dlugo
 
reklama
Do góry