reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Hej dziewczyny. Powiedzcie mi, czy wynik 3% prawidłowych plemników przy 7,5 mln na ml da się podnieść tylko suplementami? Moja gin kazała brać mężowi fertil Man plus i czekać na poprawę, ale się zastanawiam czy to wszystko co możemy zrobić... Czy może ktoś z Waszych partnerów miał podobny wynik i udało się zajść w ciążę? My już się staramy chyba 9 cykli i nic 🙄
 
Ostatnia edycja:
U Nas były wyniki coś koło 1%- 2% z tego co kojarzę i mamy synka[emoji6]mimo iż lekarze mówili, że najlepiej inseminacja. Mąż brał witaminy i Ja Dodatkowo cykle stymulowane bo jak to mówi Mój Gin żeby wszystko było bardziej czułe. Plus żel wspomagający plemniki przy każdym stosunku około owulacyjnym. Synek ma już 3latka i teraz staramy się o rodzeństwo
Hej dziewczyny. Powiedzcie mi, czy wynik 3% prawidłowych plemników przy 7,5 mln na ml da się podnieść tylko suplementami? Moja gin kazała brać mężowi fertil Man plus i czekać na poprawę, ale się zastanawiam czy to wszystko co możemy zrobić... Czy może ktoś z Waszych partnerów miał podobny wynik i udało się zajść w ciążę? My już się staramy chyba 9 cykli i nic [emoji849]
 
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
 

Załączniki

  • 5C9794F2-2A11-47CC-9271-7C8D3B3E283B.jpeg
    5C9794F2-2A11-47CC-9271-7C8D3B3E283B.jpeg
    309,7 KB · Wyświetleń: 154
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
Dla mnie pozytywny, chyba ze wadliwy ciężko określić. A te pozostałe testy tez były o czułości 10 ??
 
Wygląda na rozlany. Ale już i takie rozlane widziałam i były pozytywne[emoji6]
Zrób rano test z porannego moczu [emoji6]
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
 
Dla mnie pozytywny, chyba ze wadliwy ciężko określić. A te pozostałe testy tez były o czułości 10 ??
Właśnie tak . Z tym ze z jakiś firm,których nie kojarzę ;( może być tak ze przy tych dwóch testach miałam już za bardzo rozrzedzony mocz lub za często chodziłam siusiu i przez to wyszły negatywne ?
 
Właśnie tak . Z tym ze z jakiś firm,których nie kojarzę ;( może być tak ze przy tych dwóch testach miałam już za bardzo rozrzedzony mocz lub za często chodziłam siusiu i przez to wyszły negatywne ?

Może tak być, na tym etapie stężenie beta hcg w moczu jeta jeszcze słabe, dlatego zaleca się robić z porannego (przetrzymanego przez noc) moczu.
Ile jesteś dpo?
 
reklama
U Nas były wyniki coś koło 1%- 2% z tego co kojarzę i mamy synka[emoji6]mimo iż lekarze mówili, że najlepiej inseminacja. Mąż brał witaminy i Ja Dodatkowo cykle stymulowane bo jak to mówi Mój Gin żeby wszystko było bardziej czułe. Plus żel wspomagający plemniki przy każdym stosunku około owulacyjnym. Synek ma już 3latka i teraz staramy się o rodzeństwo
Jaki żel stosowaliście? :)
 
Do góry