reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

tak, zapewne w innym terminie była.
Jak mam dużo śluzu i ból jajnika to wtedy zakładam, że owulka bo robiąc kiedyś testy właśnie wtedy były pozytywne, sprawdzając owulke u gina właśnie też wtedy była.
regularnie co 2 dni z mężem dzialamy, kilka dni po okresie start i kilka dni przed stop 😂😂
 
reklama
Hej, hej. Ja dzisiaj ogarniam listę menu.

Znacie jakieś sałatki dobre dla cukrzyków, io I dla ludzi z cholesterolem ? 🤣🤣🤣 Ale też dobre dla gości? ;P

Ja dostałam wczoraj takiej migreny znowu, że nafaszerowałam się lekami, teraz dalej boli. A podbrzusze ogólnie i krzyż jakbym miała mega okres:D no ale się nie poddam i zobaczę co mi gin powie. W tygodniu też będę szukać labu, żeby mi pobrali wymaz na MUCha czy jakoś tak. Wiecie może czy na to trzeba skierowanie czy można ot tak prywatnie zrobić? Długo się czeka na wyniki? I czy posiew pochwy się robi osobno? Czy to to samo? Pochowalqm też testy, co by ich nie marnować;)

I jeszcze mam takie pytanko czy jajnik jak jest pco to jest dużo powiększony czy może być normalnych wymiarów a dużo pęcherzyków u też będzie policystyczny?

Miłego weekendu:*
 
To moj ten lewy jajnik, chociaż jak patrzę to chyba nie ma dużo tych pęcherzyków
 

Załączniki

  • 17105841717225100526686908378962.jpg
    17105841717225100526686908378962.jpg
    778,8 KB · Wyświetleń: 104
Hej, hej. Ja dzisiaj ogarniam listę menu.

Znacie jakieś sałatki dobre dla cukrzyków, io I dla ludzi z cholesterolem ? 🤣🤣🤣 Ale też dobre dla gości? ;P

Ja dostałam wczoraj takiej migreny znowu, że nafaszerowałam się lekami, teraz dalej boli. A podbrzusze ogólnie i krzyż jakbym miała mega okres:D no ale się nie poddam i zobaczę co mi gin powie. W tygodniu też będę szukać labu, żeby mi pobrali wymaz na MUCha czy jakoś tak. Wiecie może czy na to trzeba skierowanie czy można ot tak prywatnie zrobić? Długo się czeka na wyniki? I czy posiew pochwy się robi osobno? Czy to to samo? Pochowalqm też testy, co by ich nie marnować;)

I jeszcze mam takie pytanko czy jajnik jak jest pco to jest dużo powiększony czy może być normalnych wymiarów a dużo pęcherzyków u też będzie policystyczny?

Miłego weekendu:*

Hej,
kwestia kto co lubi, ale jak dla mnie bardzo dobre sałatki, to:

1. Szpinak z pomidorkami koktajlowymi, awokado i pestkami słonecznika/prażonymi migdałami polana oliwą.

2. Mieszanka sałat, pomidor, ogórek, a do tego pokrojona grillowana pierś z kurczaka i standardowo wszystko polane oliwą (ja bym mogła jeść oliwę do wszystkiego, dlatego u mnie to taka podstawa)

3. Brokuł ugotowany na parze podzielony na różyczki, do tego trochę kostek sera feta i jogurt naturalny wymieszany z 1 lub 2 ząbkami czosnku do polania 😁
 
Hej, hej. Ja dzisiaj ogarniam listę menu.

Znacie jakieś sałatki dobre dla cukrzyków, io I dla ludzi z cholesterolem ? 🤣🤣🤣 Ale też dobre dla gości? ;P

Ja dostałam wczoraj takiej migreny znowu, że nafaszerowałam się lekami, teraz dalej boli. A podbrzusze ogólnie i krzyż jakbym miała mega okres:D no ale się nie poddam i zobaczę co mi gin powie. W tygodniu też będę szukać labu, żeby mi pobrali wymaz na MUCha czy jakoś tak. Wiecie może czy na to trzeba skierowanie czy można ot tak prywatnie zrobić? Długo się czeka na wyniki? I czy posiew pochwy się robi osobno? Czy to to samo? Pochowalqm też testy, co by ich nie marnować;)

I jeszcze mam takie pytanko czy jajnik jak jest pco to jest dużo powiększony czy może być normalnych wymiarów a dużo pęcherzyków u też będzie policystyczny?

Miłego weekendu:*
jeżeli chodzi o MUCha to prywatnie jak najbardziej można zrobić, na wynik się czeka do 10 dni zazwyczaj, chociaż ja zawsze miałam po 4 dniach maks (w diagnostyce). Posiew pochwy to coś innego - tutaj masz 3 rodzaje - tlenowy, beztlenowy i grzyby. Zazwyczaj do wszelkich procedur niezbędne są te trzy rodzaje, ale one nie wykrywają MUCha.
 
reklama
Do góry