reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Szkoda ze w Waszych szpitalach kaza brac swoje podklady poporodowe i pieluszki... i piżamy do rodzenia... sam porod tak glowe zajmuje ze nie potrzeba ciężarnym jeszcze dodatkowych dylematow co kupic co zabrac... niby Polna w Poznaniu wszystko gwarantuje...
My mamy zrobic sesje ciazowa w domku tylko statyw musi przyjsc... :)
 
reklama
Ojoj:(i co teraz?duzo pic to na pewno ale co jeszcze?

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Witam sie z rana:)
Paulyna pochwał sie jakimś zdjęciem:)
Ja już po śniadaniu i spacerku teraz odpoczywam.
proszę :D to akurat telefonem zrobione, bo tamte trzeba troszkę obrobić ;)
87113996.jpg


Ja myślę, że mi mąż w razie co dostarczy te podkłady... ja nie wiem już sama czy u nas dają czy nie, ale mam 2 paczki kupione jakby co.

Dzisiaj pierwsze pranie dzidziowe poszło <3 juro wyprasuję to i będę prała kolejne :)

Z moim samopoczuciem lepiej, brzuch się trochę odgazował :p Z dwójką dalej średnio i hemoroid mi wyszedł :( masakra, nie życzę nikomu ech, ale co mam począć pewnie przy porodzie też jakaś niespodzianka jeszcze się pojawi... ale jakoś mi już wszystko jedno hehe :p

W tym tygodniu odbieramy mebelki i będziemy skręcać, więc kącik dla dzidzi w końcu będzie się tworzył w naszej sypialni :)

katherinne ojej jakie masz zalecenia??
 
Kat o kurczę to nie dobrze. Jakie zalecenia? Jak nereczka maluszka?
Paulyna cudna fotka. Mi się marzy sesja noworodków z rodzinną.
Ja biorę 2 torby. Jedna dla malej, druga dla siebie.
Ja spać nie mogę. Ratunku! Wariuje! Od 3 dni niewiele śpię, wszystko mnie boli. Brzuch, plecy, krocze, nogi...
 
Paulyna ja się modle żeby hemoroidy mi nie wyszły chociaż wiem że graniczy to z cudem. Kiedyś już miałam i to takie zaawansowane ani usiąść, ani wstać, przy zmianie pozycji do spania niesamowity ból i przeokropny zapach :(
U mnie rzeczy maluszka wstępnie juz spakowane ale wiem już ze będzie zmiana, bo kupiłam body i pajace dostaniemy;)
A w druga torbę spakuje podpaski, pampersy,chusteczki, wszystko co kosmetyczne.
Ja nie chce zapeszyc ale czuje się dobrze. Przestało mnie bolec w okolicach żebra, także wczoraj poskladalam nam w szafkach i lodówkę umylam:)
Jedyne co to krocze delikatnie zaczynam odczuwać.
Dzisiaj mam wizytę, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Do góry