reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja o dziwo juz sie tego bólu nie boje, a za spaniem na brzuchu tęskno....tym bardziej ze ja tylko na brzuchu spałam...ale,ta istotka która mam w brzuchu jest ważniejsza od wszystkiego. Juz sie nie mogę doczekać,aż wezmę go w swe ramiona...
 
reklama
A tez mi sie wydaje ze brzuch opada. Bo jak siadam to mi leży na udach. Wcześniej tak nie bylo tylko nie wiem czy to kwestia ze dziecko jest coraz większe czy opada.

Druga ciąża ale powiem wam ze prawie zupełnie inna od pierwszej.

A dzis nad ranem tak mi sie siusiu chcialo ze az mnie ból pęcherza obudził i sie przestraszyłam ze to może juz :p
 
Ostatnia edycja:
A ja dziś mam dzień do leniuchowania...i o dziwo z mężem...jak rano sie przytulił do mojego brzucha a mały to wyczuł to i on dostał po brzuchu a potem jak sie przytuliłam do jego pleców to mały mu plecy skopał...a mój miał wtedy uśmiech od ucha do ucha...i nawet sie małego pyta kiedy w końcu przyjdzie bo nie może sie doczekać, a mały nic,wygodnie mu w brzuchu...ja mu mowię korzystaj z odpoczynku póki możesz,bo potem tak nie będzie,a on to nie problem...
 
Troche mnie uspokoilyscie takim opisem bolu... wiem jak boli ząb i jak to wkurza jak jest sie bezradnym. Jak okres to tez bolalo ale nie tak mocno ale pamietam ze jak sie czyms zajelam to zapominalam w ogole ze boli. A bylyscie kiedys na depilacji laserowej? Bo to tez mocno boli i sie krwiaki robia...
A czy tez uwazacie że naciecie podczas porodu lepiej sie goi niz małe pekniecie? Tak mi kuzynka mowi ja jeszcze nie rodzilam to nie wiem...
 
Ja też miałam nieregularne okresy i ze 4 w życiu mi się zdarzyły takie, że gryzłam dywan z bólu, wymiotowałam i do tego biegunka i też mam cichą nadzieję, że to porównywalny ból i gorzej być nie może :D
Dla pocieszenia powiem że ja takie okresy miałam co miesiac, znaczy tak co jakieś 32-38 dni ( czyszczenie, wymioty, dużo przecibolowych i rozkurczowych, otumiona ale jakoś dawalam rade) więc jestem zatarta W bolu, mam nadzieję że to porównywalny ból [emoji4] I liczę ze po porodzie okresy będą bezbolesne [emoji1]
 
Tez słyszałam, ze jak kobiety maja bolesne okresy bardzo to można to porównać. Ja akurat należę do tych szczęściar co mnie nic nie boli, a podczas okresu mogę góry przenosić. Wiec podejrzewam, ze dla mnie to byłby dramat:/
 
reklama
A możesz opisac ten ból? Jakoś porównać do czegoś :p? I co dokładnie boli? Kłuje szyjka ?
Próbuję sobie to wyobrazić jak to jest :p
Nie bardzo wiem do czego porównać. Poza tym to i tak nie będzie miarodajne, bo to, co może być dla mnie strasznym bólem, to dla Ciebie może być lekkim i na odwrót ;)
Mnie osobiście najbardziej dokuczały bóle krzyżowe, ale troszkę pomógł TENS. Bóle parte to już inaczej, bo ma się moc sprawczą i należy działać, więc można się skupić na czymś innym. I tak jak pisała Mama_90: działa adrenalina :)
 
Do góry