reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Kupilam laktator ostatnio ale tez z racji tego ze licze na kp a mam na pewno wyjscie juz 22.04 i P zostaje z dzieckiem no i wesela pozniej odrazu wiec kupilam. Jak bedzie trzeba to bede pobudzala laktacje juz w szpitaly nim. Butelki mama kiedy kupiła 2rozowe i 2niebieskie to ktores sie przydadza:)
Ale jeszcse nie wiem czy z kubeczka bd podawane czy strzykawki czy z butelki mleczko po odciagnieciu. Sie okaze. Mam nadziejeze jak uda sie kp to butla tego nie zepsuje.
Na pewno bardziej meczace jest wstawanie i robienie mleczka a do tego czyszczenie pozbiej butelek..cyc wygodniejszy i tanszy[emoji12]

Na sr kowiki ze kegla cwiczy sie do 34tc.pozniej dopiero po porodzie.

Bylan dzisiaj na wizycie i dziecie wazy 2313-2517g 34+5 i jest znowu glowa w dol wiec niech tak juz zostanie.

Paczusie mniam! Wczoraj szamalam:)






f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Ach to juz ten czwartek?! Ja wczoraj zjadlam paczka :D kurcze mam taka okragla buzie teraz... w sumie przytylam 10.5kg jem raczej normalnie moze ciut czesciej mam ochote na slodkie ale za to duzo mniej sie ruszam i pewnie dlatego te okrągłosci..
Ciekawe ile kg strace zaraz po porodzie :) musze wrocic do moich jeansow sprzed ciazy bo sa prawie nowe a troche kosztowaly! Wiec musze! ;)
 
Ja planuje tez sie troszkę paczkami sie objeść,ale nie za dużo...bo później mały będzie dawać mi popalić. I akurat w tłusty czwartek wchodzimy w 39 tydz...ja juz sama jak tez duży paczek z nadzieniem wyglądam
 
Kupilam laktator ostatnio ale tez z racji tego ze licze na kp a mam na pewno wyjscie juz 22.04 i P zostaje z dzieckiem no i wesela pozniej odrazu wiec kupilam. Jak bedzie trzeba to bede pobudzala laktacje juz w szpitaly nim. Butelki mama kiedy kupiła 2rozowe i 2niebieskie to ktores sie przydadza:)
Ale jeszcse nie wiem czy z kubeczka bd podawane czy strzykawki czy z butelki mleczko po odciagnieciu. Sie okaze. Mam nadziejeze jak uda sie kp to butla tego nie zepsuje.
Na pewno bardziej meczace jest wstawanie i robienie mleczka a do tego czyszczenie pozbiej butelek..cyc wygodniejszy i tanszy[emoji12]

Na sr kowiki ze kegla cwiczy sie do 34tc.pozniej dopiero po porodzie.

Bylan dzisiaj na wizycie i dziecie wazy 2313-2517g 34+5 i jest znowu glowa w dol wiec niech tak juz zostanie.

Paczusie mniam! Wczoraj szamalam:)






f2w3d5qppdk8cfc5.png
waga dzidzi tak jak u mnie ;) wczoraj 34+4 i ok 2400;)
 
Dziewczyny, ratunku. Co na zatoki w ciąży? Zapchały mi się wszystkie, i te czołowe, i te szczękowe, boli głowa, bolą zęby, uszy się pozatykały, umieram :(
 
reklama
Do góry