reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Witam się z rana. Która dzisiaj rodzi? MamaMarlena może Ty?
Jolka i jak dzisiaj? Ja wystrzegam się szpitali w weekend bo wtedy nic nie robia bo jeden lekarz na kilka oddziałów i robią coś jak muszą. Ta dziewczyna wkoncu urodziła? Mi się wydaje, że mam duży próg bólu ale itak wolę cc niż poród sn.

Ja wczoraj wykorzystałam ostatni weekend przed porodem i wybrałam się do fryzjera. Farbowanie i strzyżenie. 2 godz tylko dla siebie- raj!
Ale mi nogi puchnal od kilku dni. Wieczorem takie banie ze szok. Wy też tak macie?
 
reklama
Hej:) ja tez sie z rana witam:)
Ja z rodzeniem dzisiaj odpadam;)
Co do puchniecia to mam to samo:/ nogi i ręce puchną jak dłużej pochodzę i jeszcze rano cierpna mi całe dłonie :/
 
Witam wszystkich:)

Agnieszkaala ja zaczęłam puchnąć jakoś od środy.. Niby przed porodem zaczyna się puchnąć ale u mnie się nie zapowiada na poród.. Od 3 dni mam wieczorem skurcze co 15-20 min i po przytulankach też ale ustają po 3 godzinach..
Termin z OM minął a z USG miałam dwa na 11 i 13.. Także nadzieja w jutrzejszym dniu:) Jutro mam wizytę i się okaże co dalej..

Miłej niedzieli ;)

oar8xzkrhgscy4jp.png
 
Ooo, fryzjer <3 Ja nie zdążyłam. Ale mój poród był trochę z zaskoczenia. W 37+3 tc byłam na wizycie, dziecko na usg wyszło duże, szyjka niby dojrzała ale długa i zamknięta, ogólnie nie zanosiło się na rychły poród, nawet się martwiłam, że jeszcze sobie maluch posiedzi, urośnie i może będzie trzeba cc bo będzie za duży, a ja bym cc bardzo nie chciała. No i następnego dnia pod wieczór już mnie skurcze zaczęły łapać, ale przekonana byłam, że to muszą być przepowiadające. Mąż za granicą, ja sama z dzieckiem i psem. Więc ja rodząc, ale nie mając świadomości, że to już to, poszłam z psem i dzieckiem na spacer, zrobiłam kolację, wykąpałam i uśpiłam dziecko, ogarnęłam mieszkanie, skończyłam projekt do pracy. Przed północą uznałam, że jednak.straszny mięczak jestem, muszę się wsppmóc nospą i ciepłym prysznicem. Jak to nie pomogło, dotarło wreszcie do mnie, że to już i natychmiast. Wcześniej miałam w głowie znak zapytania,.czy to to, ale myślałam, że to niemożliwe. Telefon po teściów, szybkie ogarnięcie torby, rzeczy starszaka żeby teściowa nic nie szukała i po 1 w nocy teść już gnał ze mną na pokładzie do szpitala, na IP już miałam 6cm rozwarcia :D
 
ja nie zamierzam dzis rodzic ;)
puchnac nie puchne ale wieczorami Mała sie tak wierci i napiera na szyjke ze oszalec idzie :/
jakie plany na niedziele? ja zalegam w lozku i nadrabiam nagrane seriale i filmy bo to ostatnia noc u tesciowej :) o 18 bede juz u siebie <3 z pizzą w ręku i meczem w tv wtulona w meza i z placzacym sie psem miedzy nogami :)
 
Moja tez czasami daje czadu:) zobaczymy co to bedzie jak już sie urodzi. Aga my już niedługo :)

Super ze już na swoim :)
 
Ja już 10 liczę bo nie liczę dzisiejszego i tego 23 bo ja na 7:30 muszę sie stawić. Boje sie trochę jak to bedzie. U Ciebie jak samopoczucie?
 
Ja już 10 liczę bo nie liczę dzisiejszego i tego 23 bo ja na 7:30 muszę sie stawić. Boje sie trochę jak to bedzie. U Ciebie jak samopoczucie?
ja to sie boje ze zaczne wczesniej rodzic.. samego pobytu w szpitalu nie boje sie.. bardziej czy dam sobie rade jak juz do domu wroce..
 
reklama
Ja nie moge jeszcze rodzic[emoji3] w ogole to wczesniej myslalam ze od 16.03 moge ale w sumie jutro sie dowiem od kiedy[emoji1]
Z reszta narazie brzuch mega wysoko i sie nie zapowiada a P ma zakaz dotykania mnie wiec zadnej pomocy [emoji1]

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Do góry