reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
IMG_6440.JPG
Tak to jest. :))
 

Załączniki

  • IMG_6440.JPG
    IMG_6440.JPG
    212 KB · Wyświetleń: 895
Hej hej...
Ja okres dostałam uff teraz idę po jakieś tablety bo stresu wole sobie zaoszczędzic....

Moja tez cała osliniona chodzi ręce i stopy calu czas w buzi zabawki tez juz zaczyna pchać.
Przewraca się już w każdą Możliwa stronę na boki z brzucha na plecy i odwrotnie.
Gada śmieje się i nie chce spać w nocy [emoji14]

A to marcowa gwiazdeczka
1498411202-aaaaaa.jpeg


1498411249-aaaaaa.jpeg


1498411271-aaaaaa.jpeg



Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
zdejmij jej tą peruke :d
moja miała fajne dlugie wloski ale jej sie wytarly i jest łysawa xD
 
15 tygodni skończone ;)
Z 9 marca jest...
Aga zdjelabym ale się skubana na trwałe chyba doczepila nie da rady [emoji14]
Chociaż jej jaśnieja od skóry bardzo dosłownie pod słońce blondyneczka.


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mega fajna! :) ale ze spojrzenia urwisek;) na zdjęciach całkiem ciemne włoski.
Moja tez ma ciemne, dużo jak na niemowlaka, ale nie az tyle.
Moja ma 13 tygodni, a tutaj każdy tydzień i różnice widać :)
 
U nas jakis gorszy dzien wszystko jest zle lezec nie, jesc nie, nosic nie, smoczka nie, spac nie i caly czas jest placz. A wczoraj bylo super...za super widocznie...ehh te dzieciaki
 
Oo tak dawno mnie tu nie bylo a duzo do nadrabianie nie ma.
U mnie okresu brak nadal. Mlody wielki jak nie wiem bo zaraz do 8kg dociagnie szalony! Ale dlugi tez jest.no wyglada jakby mial zdecydowanie wiecej mies niz ma[emoji1]
 
reklama
Hejka. Oj mnie dawno tez nie było. Mialam problem z mieszkaniem. Zalało nas i z musu był remont. Mój mały rośnie jak na drożdżach. Musze go pieluchowac bo ma jakiś przykurcz (tak lekarz to nazwał). A ślini się jak nie wiem, aż całe mokre ciuszki ma, a ręki to mało nie połknie.

Karmię do tej pory piersią ale chyba niedługo będę musiała przestać gdyż w październiku będę miała operacje. Niestety wyskoczyła u mnie dosyć duża przepuchlina i jeszcze jakieś rozejscie kresy białej. Wiec nie ciekawie.

Wy tu piszecie o zabezpieczeniach a ja do tej pory zero. Byłam na kontroli u ginekologa po porodzie i wszystko niby ok. Próbowaliśmy kilka razy ale kurde nie ma tam wejścia. Uczucie jagby było tam zaszyte i bardzo boli. Nie wiem o co chodzi tym bardziej ze miałam cc.
 
Do góry