reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hejka :-)
Dzieki dziewczyny ;-)
A z objawow to piersi mam lekko bolace no i lekkie zmeczenie ale nie az tak jak w pierwszej ciazy bo w tedy to moglam spac caly dzien i noc i bylo malo :-D czasem czuje napiecie w podbrzuszu i pobolewa mnie lekko.

Milej niedzieli ;-):-)
 
reklama
Hej wszystkim :)
planowany termin 14 marca 2015 :)
razem z narzeczonym planowaliśmy ciążę, ale żadne z nas nie przypuszczało, że uda się za pierwszym razem :) i tak 2 lipca miałam wypadek rowerowy, złamałam prawą rękę i karetka zabrała mnie do szpitala. tam powiedziałam o swoich podejrzeniach co do ciąży i okazało się, że jestem w ciąży "biochemicznej". za tydzień idę do ginekologa na usg potwierdzające, choć ginekolog ze szpitala już mi gratulował :) a tymczasem okresu nie ma i choć mam wątpliwości, czy sobie poradzimy, czy ja dam radę, to wierzyć nie przestaję :) musiałam rzucić palenie, udało się bardzo łatwo i teraz żyję pełnią nowego życia :)
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
 
Ssabrinaa no wlasnie ja mam dokladnie tak samo. Ale moze to dopiero poczatek i jeszcze wielkie zmeczenie nadejdzie. :baffled: Na razie to ja mam wielka glodzille i tylko rozsadek powstrzymuje mnie przed napadem na lodowke.

Widze, ze tez mieszkasz w UK. Dzwonilas juz do gp?
 
majowkaa Zazdroszcze, bo u nas to tak 20 stopni. Grunt, ze nie pada.

MsCarrie Ja wlasnie zadzwonilam do mamy i zapytala mi sie jak sobie poradzimy. Normalnie. Tak jak wszyscy rodzice.

Probowalam wstawic suwaczki, ale moj mozg juz tego nie ogarnia. :szok: Strach pomyslec co bedzie dalej!
 
Witaj Sealpup, Ssabrina, MsCarrie. Ale fajnie, ze nas coraz wiecej.

Ja wczoraj strasznie źle sie czułam, sprzatalismy w domu z mężem, było bardzo gorąco i duszno, do tego maź odkurzal, leciało gorace powietrze z odkurzacza. Prawie zemdlałam, potem wymioty, potem leczenie, bo w głowie mi sie kręciło. Strasznie sie czułam. Ale to chyba przez ta okropna pogodę.

Co robicie przez weekend? Ja mam prace taka, ze po całych tygodniach jeżdzę po Polsce, wiec weekend w domku, sprzątanie, obiadek, dzisiaj na tenisa idziemy. Gramy od pól roku. Ja sie raczej będę oszczędzać, a moj maź wyżyje sie na korcie z instruktorem. Hehe... On to kocha... A w przyszły weekend jedziemy na pokaz sztucznych ogni nad jezioro nyskie. Super impreza.

A wy co podrabiacie w weekend?
 
sealpup tez mi sie tak wydaje ze to dopiero poczatek i sennosc dopiero nas dopadnie.Do GP jeszcze nie dzwonilam pod koniec tygodnia bede cos zalatwiac w tym kierunku ;-) a Ty juz cos zalatwiasz?
MsCarrieku gratulacje i witaj,wspolczuje wypadku i zlamanej reki oby szybko sie zagoilo ;-) mamy podobny termin mi wychodzi na 13.03
Agaawa ojej ale Cie zameczylo wczoraj,mnie tylko troche mdli w ciagu dnia ale jeszcze nie wymiotowalam.Plany na dzisiaj to obijanie sie i zabawy z synkiem ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ssabrina, ale fajne plany! Ja od wielu juz lat marzę o leniwych niedzielach z dzieckiem.... Mam nadzieje, ze sie doczekam:))

dla lat mnie te wszystkie objawy to całkowicie nowe doświadczenie. I... Jak mnie dzisiaj zemdliło po jajecznicy, to szczęście sie na mojej twarzy pojawiło. Ze moze wszystko jest dobrze:)) a moj maź cały czas chodzi i mówi " sama chciałaś". Hehe...

MsCarrie jak ty sobie radzisz z tą złamaną ręką? To poważne złamanie? Uuu. To na zwolnieniu lekarskim chyba jestes?
 
reklama
Do góry