reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Cześć Dziewczyny! Witam sie, w końcu sie ujawniłyscie. .... Super. Ja tez nie miałam żadnych objawow, nawet trudno mi było uwierzyć w moje szczęście - wpadka po nieudanym InVitro. Dopiero od wczoraj mam mdlosci. To musi być to, bo cały czas mi niedobrze... A sama chciałam jakichś objawow. Cycochy mnie tez bolały, a teraz jakoś przestały.

Mam nadzieje, ze wszystkie dotrwamy do szczęśliwego końca. :tak: Wierze w to mocno!
 
reklama
I ja rowniez mam ogromny sentyment do marca. Moj synek urodzil sie w 2010 :)
W tym miesiacu planujemy drugie ale chyba o kwiecien zahaczymy ;)

Zycze udanej ciazy!!! Dla mnie byl to jeden z najpiekniejszych okresow w zyciu :)
 
na ratunek a kiedy robisz test?

agaawa ja wlasciwie tez nie mam zadnych objawow, no oprocz tego ze nie mam miesiaczki i co chwile lece sikac ;) oby juz tak pozostalo. Kiedy wybierasz sie do gina?
 
Agaawa, cieszę się że udało Wam się. Ogromne gratulacje. Mam nadzieję, że pamiętasz mnie że staraczek, bo ja Ciebie pamiętam. Czekamy na Ciebie w wątku "Ciąża Ze Staraczek 2013". Są tam same dziewczyny z wątku Staraczki.
 
Dziekuje Malusiolka! Moze po wizycie seduszkowej do Was dołączę:))

Rampampam ja tez troche częściej latam sikac:)) i węch mi sie wyostrzyl. Narazie wszystko dla mnie jest nowe. Nie tak jak u Ciebie juz druga ciaza. Będziesz nam dawać rady doświadczonej mamy:))
 
Rampampam witaj :) Na_Ratunek trzymam kciuki za testowanie,oby byly dwie kreseczki! Ja też często latam do wc,a innych objawow nadal nie mam.
 
Witam wszystkie dziewczyny :-)
Tak niesmalo do was dolacze,dzisiaj zobaczylam druga kreske,na razie jest taka bladziutka ze ledwo ja widac no ale jest.Jestem juz mamusia prawie 3 letniego syneczka rozrabiaki a fasolinke staralismy sie juz 5 cykl wiec jeszcze ciezko mi uwierzyc w to ze zafasolkowalismy ;-)
Milego dzionka dla wszystkich :-)
 
Sabrina witaj:) na pewno wszystko będzie dobrze,za dwa dni zrób kolejny test i zobacz czy kreseczka zciemniała.Mi na poczatku 11dpo tez wychodzila bladziudka a potem przy następnych testach ciemniała.U Ciebie będzie tak samo :)
 
Dzien doberek z rana :)

Sabrina gratuluje!! na nastepnym tescie krecha bedzie juz ciemniejsza :)

A ja wczoraj myslalam ze zasne na stojaco...w poprzedniej ciazy mialam to samo, ciagle bym tylko spala i spala.

A Wy jak tam dziewczyny? Jak sie czujecie?
 
reklama
Hej hej, witam, gratuluje wszystkim i dolaczam! Wczoraj wyszedl mi pozytywny test, termin na 6 marca. Bede mama po raz drugi, mamy juz syna, ktory ma 4.5 roku.

Z objawow to przede wszystkim bola mnie piersi. W zeszlym weekend mialam negatywny test, ale te bolace cycki nie dawaly mi spac wiec sprawdzilam jeszcze raz. No i jest. Tak poza tym nie czuje sie jakos duzo bardziej zmeczona niz zwykle, ale humorek taki sobie i pokrzykuje na cala rodzine. Tez jestem po jednej stracie (w 2008) wiec na razie do tematu podchodze ostroznie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry