reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Żgutek, kciukasy:-)

Jestem wielka i gruba... 5 kg na plusie... 100 cm w pasie i w biuście...
Pomyliły mi się godziny do fryzjera i mam obsuwę trzygodzinną, a mam tyle spraw do załatwiania... Skleroza mni już łapie...
I ciągle nie czuję ruchów mojego aliena...
Zjadłam śledzie w buraczkach na śniadanie i ogólnie źle mi dzisiaj...
 
reklama
marrgerita mieszkamy w szwecji. tu z imienia Mieszko zrobiliby masakre. moj ex ma na imie Przemyslaw. co oni robili z jego imieniem... koniec koncow wiekszosc mowila do niego po nazwisku - Kowalski.
my mamy dla dziewczynki Julia a dla chlopca Teodor- tak bedzie napisane przy nazwisku. a my bedziemy mowic Teos ( s z kreseczka) albo Teo. szwedzi beda mowic Teo. ulzylo mi jak wkoncu to imie wymyslilismy.

a ja rano weszlam na wage. z 6,5kg ktore schudlam odkad jestemw ciazy juz niewiele zostalo... teraz mam 4 na minusie...a przyrasta w takim tempie, ze zaczynam sie bac... musze sie wziac za siebie. i nie nie chodzi mi o jakas diete. konkretow sobie odmawiac nie zamierzam. ale kurde slodycze... tak sie rozkrecilam, ze wcale nad tym nie panuje. mam tego mnostwo w domu i co zakupy znosze cos nowego. tragedia jakas... codziennie sobie pbiecuje, ze od jutra to juz tylko ilosci sladowe. nadchodzi jutro i doooopa.... chocby dzis. na sniadanko razowy chleb marchewkowy, dwie kromeczki z serem brie. do tego poltora szklanki soku z pomaranczy swiezo wycisnietego. pieknie prawda? zdrowo, pozywnie. bylam zadowolona. poszlam to przelezec na sofie. po 15 min juz snulam plany. a chwilke potem zjadlam jednen milkyway mini i 6 toffifee... a to dopiero godzina 11...
 
Kropelka imie fajne i fajnie ze macie. Ja dla chlopaka nie mam pojecia. Kompletnie pustka..
A propo dZiewczyny chlopakowe macie inne smaki? Ciekawa jestem czy sie sprawdza ze na kwasne i slone to chlopak?

A propo dziewczyny z Wawy mozemy sie jakos spotakc , poli sie turalmy;)
 
no ja matka "chłopakowa" - w obu chłopięcych ciażach odrzuciło mnie od słodkiego (normalnie uwielbiam słodycze). jedzenie musi mieć konkretny smak :-D. kwasne, ostre, wyraziste.
śledzik, ogórek kwaszony, sos vinigrette, pepperoni - pyyyyyyyyyyyycha :-)
 
kasikz - przy Patryku mialam ochote tylko na slodkie, jak nie lubie slodyczy tak bylam od nich uzalezniona i polubilam rosol i dostalam wstret do ryb
w tej ciazy, przestalam lubic rosól, moge jesc znowu ryby - yupi! nie lubie rosolu i wcale nie chce mi się słodkiego :)
a też będzie chłopak, powiem, że tak podejrzewałam przez to dziewczynkę

kropelka - ładne imiona, w sumie mam przyjaciolke w Angli, ma synka Nikodema i dla Anglikow podobno brzmi to jak damskie imie :) wiec nie ma co uprzykrzac zycia dziecku, jesli ma tam mieszkac :)

anulka - a musisz te 3h czekac, moze przeloz wizyte na inny dzien,
 
Mamusia ja jestem w 19 t.c ..to moja trzecia ciąża i ruchów jeszcze nie czuję...chyba,że jestem tym tak zestresowana,że nie wiem,że to one!!!w pierwszej ciązy miałam łożysko z przodu..poczułam dopiero w 20 tyg.w drugiej miałam z tyłu i poczułam ok 16..teraz pewnie mam z przodu i dlatego!!!ale nie zapominajmy,że dzidzia w brzuszku śpi prawie cały czas to i te ruchy też będą nie regularne i o różnym natężeniu!!!
co nie zmienia faktu,że jestem zestresowana!!!

Anulka ty wielka?????z takimi wymiarami..ja mam i tu i tu ponad 100..równa ze mnie babka...
 
Powiem Wam że dzisiaj w pracy jest wesoło co chwilę się śmieję, nawet szef dzisiaj miły rozmawiał trochę ze Mną pytał który to tydzień taki troskliwy szook ale to dobrze przynajmniej humor dopisuje więc oczekiwanie na 14.20 milsze. W ogóle pięknie słonecznie aż chce się żyć.



Elzbietka ja tez normalnie to wciągałam tabliczkę czekolady dziennie zawsze na imprezach ciasta jadłam dużo uwielbiam słodycze, a w ciazy prawie nie jem teraz ostatnio częściej.
Pasuje do tych przepowiedni ze chłopak jak nic He He.

Widze ze my nic tylko o jedzeniu piszemy głodomory z nas okropne

Buziaki dla wszystkich.
 
właśnie wciągam kapuśniak z kwaśnej kapusty...może poczęstować????


Iman na liście u mnie do rodzeństwa dopisz Jędrek 11 lat
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heven, i ja mam dziś kapuśniak z kiszonej, w dodatku na wędzonce... Pysznie :-)

Wczoraj w końcu zebrałam się na pomierzenie sukienek na sobotnie wesele znajomych... Załamałam się... Weszłam w jedną :-( I nie ma wyjścia, innej sobie nie kupię... Dobrze, że to już ostatnia tego typu impreza przed porodem, bo miałabym później duuuży... Problem ;-)

Wczoraj zrobiłam pierwszy zakup dla Dzieciaczka... Ręcznik z kapturkiem, w gratisie myjka. Wybrałam neutralnie, beżowo, bo jeszcze płci nie znam. Ależ się wzruszyłam! I sama później się do siebie śmiałam, jak będą miały wyglądać poważniejsze zakupy, skoro przy ręczniczku się rozklejam.
 
Do góry