reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dziewczyny wrzuciłam filmiki :D mam nadzieję, że wszystko gra ! Podpowiedzcie co to za według was za mieszkaniec :-D

Heven, jak się źle czujesz mocno to nie zwlekaj i dzwoń do lekarza !!!
 
reklama
Patrycja zainspirowałaś mnie tym sushi, zawsze można wybrać przecież opcje bez surowych ryb- chociaż co to za sushi:-(zanim zaszlam w ciążę często kupowałam sobie do pracy takie sushi gotowe pakowane w sklepie j wiecie na co się natknęłam:-)na tuńczyka z puszki:-)
Heven h nas też cudna pogoda ale mi równie cudnie słabo, kręci się w głowie, mdli:-(
 
Z@t polecam sushi z pieczoną rybą :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1413725435.563851.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1413725435.563851.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1413725435.563851.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 36
trochę już mi lepiej...mąż miał wolne...a przez moje samopoczucie cały dzień do d***y...a co za tym idzie nic ciekawego się nie wydarzyło u mnie!!!!
 
reklama
Anula zmęczona jestem cały tydzień z dzieciorami...a co za tym idzie dołek,kiepski humor i kupa nerwów!!
a do wtorku kłębek nerwów...mam wizytę..tzn bardzo się cieszę,ale wiecie jak to jest przed wizytą...te ruchy,ból brzucha..eh!!!

właśnie przed chwilą wszedł mąż i się pyta a z kim tak drukujesz..a ja ,że z dziewczynami..a on to one jeszcze nie śpią????
 
Do góry