reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej dziewczyny
Termin porodu mam na koniec marca, martwię się ponieważ lekarka powiedziała mi że mam mało wód, oprócz tego wyszło mi TSH wysokie a wizytę kolejną wyznaczyła za miesiąc. Lekarka o szyjce nic nie mówi nie wiem czy wogóle mierzyła a chodzę prywatnie na badania. Na ostatnim Uśg powiedziała że dziecko jest ułożne tyłem i nic nie widać. Zastanawiam się nad zmianą lekarki.
A z tsh też nic nie zaleciła? Chyba jakaś olewatorka, jak masz możliwość to zmień, ja zmieniłam w 18 tc i jestem mega zadowolona z nowego prowadzącego [emoji6]
 
reklama
reklama
Ja robiłam TSH w 7 tygodniu i miałam ponad 4. Od razu Endokrynolog - dostałam Letrox 50 . Tsh spadło na 1,27 . Po jakimś miesiącu znowu badanie i znowu tsh do góry na 2,60 . Znowu zmiana na 75 - za trzy tygodnie krew i tsh znowu w górę - 3,37. Znowu zmiana - Letrox 75 co drugi dzień po półtorej tabletki . Teraz robiłam tydzień temu TSH - spadło na 1,8 . Mimo wszytsko za trzy tygodnie znowu krew do badania .
Z doświadczenia wiem , że trzeba to kontrolować . Endokrynolog powiedział , ze jak na razie TSH jest w normie to wcale nie znaczy , ze znów nie wzrośnie .
Także dziewczynki trzeba to kontrolować i badać regularnie krew pod tym kątem .
To dopiero 21 tydzień a gdzie tu do końca ....
 
Do góry