reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dostałam krwotoku. Jestem w szpitalu
Wazne, ze dziecko zyje. Wiele dziewczyn ma lub mialo krwiaki i wszystko jest dobrze. U ciebie tez tak bedzie!
Mowili lekarze czy chca cie zatrzymac w szpitalu?
Ja już po wizycie. Poznałam płeć...będzie córeczka!! Jestem w szoku bo byłam przekonana, że będę mieć drugiego synka.
Z malutką wszystko dobrze, tętno 153 wagi nie pamietam chyba przez ten szok dotyczący płci
Super, wielkie gratulacje! Ale ci zazdroszcze :) ja dowiem sie jaka plec za dokladnie 3 tygodnie :)
 
Tak, zostaje w szpitalu
dużo sił. będzie dobrze!
eve 88 gratulacje córeczki! ja we srodę rozpoczynam 17 tydz i liczę, że na kolejnej wizycie może też już coś się dowiem:)chociaż w pierwszej ciąży żyłam w niepewności do 7 miesiąca, więc:)
powoli nadganiam czytanie, ale powiem Wam, że brak czasu. Synek potrzebuje mnie bardzo- 22 miesiące, więc czytamy, rysujemy i pół dnia spędzamy na dworze- koleżanka ma 4 dzieci- w tym jedno prawie takie jak mój synek- miesiąc różnicy i 2 małych i bawią się wspólnie na działce u nich- mają tam plac zabaw, zabawki. Także codziennie idę tam i po 4 godz siedzimy, zabawy itp. resztę dnia ogarniam chatę, i resztę spraw. mąż robi remont domu- na szczęście na zewnątrz, i jeszcze byliśmy po auto 100 km, więc cały dizeń nam zeszło. Mały do babci pojechał, a my po auto i wróciliśmy już oddzielnie, ja starym, on nowym. Także przy pierwszej ciąży byłam mega skupiona na każdym dniu ciąży, ćwiczenia, i w ogóle rozmyślania o ciąży, a teraz przy małym dziecku nie mam czasu podrapać się po głowie:)i jestem mega szczęśliwa, bo już mam pierwszą nową rzecz dla maluszka- wygrałam w konkursie laktator elektryczny i butelkę. uwielbiam pisać do gazet i w ogóle, więc często coś mi się udaje wygrać. :) także u mnie bradzo aktywnie, mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko oki. w tym tyg robię wyniki- mocz i morfologia i za 5 dni wizyta..
dużo sił i zdrówka dla Was mamuśki:)
 
reklama
Do góry