reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

My z mężem z racji braku doświadczenia nakupowalismy ciuszków w rozmiarze 62. Najwyzej bede w szpitalu wywijać wszystko (no trudno). Najwyzej jeszcze w następnym tygodniu jak zdołam to coś w pepco kupie w mniejszym rozmiarze albo przez neta zamowie. A jak nie,to najwyzej męża szybko gdzieś wysle i on cos kupi mniejszego.
No ja też mam większość 62, kilka mam tylko 56 i chyba 2 bodziaki 50 ( ale takie małe na bank ki się nie przydadzą, więc do szpitala ich nie biorę). Do szpitala biorę 56 i 62, zależy jaka mała pod koniec ciąży będzie, ale strzelam, że 56 będzie, bo nie jest duża 😉
Nie wiem jak Was pierworódki, ale mnie to fascynuje te kompletowanie ubranek, przygotowywanie się do przyjścia tak małego człowieczka. Ciągle bym tylko szperała w tych ubrankach i układała i oglądała 😂
 
reklama
Moj tydzien temu wazyl praktycznie 3 kg, lekarz mowi,, ze na pewno bedzie wiekszy od pierwszego synka. Wtedy mialam i 56 i 62 w szpitalu a i tak plywal w tych malenstwach 🤣 trzeba bylo dokupowac... A z waga 3140 sie urodzil. Moze to od rozmiaru zalezy 😉 teraz mam wiekszosc 62 ubranek, bo jakos trudno mi bylo 56 znalezc. Na szczeacie znajoma ostatnio mi kilka worków po swoim synku przywiozla to cos mniejszego sie znalazlo wiec jestem przygotowana 😉
 
Ja zabroniłam przynajmniej do szczepien 2 ms nie będę ryzykować. U mnie rodzice pracują jeszcze, teść też, teściowa się tylko nudzi🙄
To jest czas dla nas🤗 jeszcze się na patrzą. Mąż zostaje z nami ms, do tego połóg rana po cesarce o nie! Nie ma mowy o przyjmowaniu gości 🙉
Że jak? Dwa miesiące nie masz zamiaru pokazać na żywo dziecka swoim rodzicom i tesciom? Podziwiam😊
Osobiście też nie zamierzam robić tego od razu po szpitalu ale myślę tu o kilku tygodniach a potem rodzice i rodzeństwo jak najbardziej najblizsza rodzina, bez jakiegoś obnoszenia się z gościnną itp.
 
Ostatnia edycja:
A ja mam pytanko kochane, czy któraś z Was robiła sesje ciążową? 🥰
My robiliśmy 23.01 i to była najlepsza decyzja, pamiątka cudowna na całe życie ❤️
Nie. Ale napewno zrobimy taką dla maluszka (jeszcze nie wiem jak przez ten covid) szukam odpowiedniego ubranka zestawu ale jakoś się zdecydować nie mogę wszystko bym kupiła 🤣😂
 
Moj tydzien temu wazyl praktycznie 3 kg, lekarz mowi,, ze na pewno bedzie wiekszy od pierwszego synka. Wtedy mialam i 56 i 62 w szpitalu a i tak plywal w tych malenstwach 🤣 trzeba bylo dokupowac... A z waga 3140 sie urodzil. Moze to od rozmiaru zalezy 😉 teraz mam wiekszosc 62 ubranek, bo jakos trudno mi bylo 56 znalezc. Na szczeacie znajoma ostatnio mi kilka worków po swoim synku przywiozla to cos mniejszego sie znalazlo wiec jestem przygotowana 😉

Dokładnie. Na 56 to jest problem coś znaleźć jeżeli chodzi o ciuszki stacjonarnie.
 
Musimy dotrwać. Chociaż tydzień! 😃 ale nie powiem, dziś mam nastrój typu - ciekawe jak moja mała wygląda. Chciałabym to wiedzieć. Nie mam żadnego normalnego zdjęcia 3d więc jestem tego ciekawa
Nie martw się ją nam jedno ale Mąż mówi że wygląda jak z plasteliny 🙈 zamierzam zrobić taki album ze zdjęciami usg od początku i potem po urodzeniu 🤪
 
reklama
Że jak? Dwa miesiące nie masz zamiaru pokazać na żywo dziecka swoim rodzicom i tesciom? Podziwiam😊
Osobiście też nie zamierzam robić tego od razu po szpitalu ale myślę tu o kilku tygodniach a potem rodzice i rodzeństwo jak najbardziej najblizsza rodzina, bez jakiegoś obnoszenia się z gościnną itp.
No wiem może przesadzamy tak z Mężem ustaliliśmy, to nasze pierwsze dziecko po kilku poronieniach😔 no i jeszcze ten covid doszedł. Jak czytam o powikłaniach to aż mnie wszystko boli. Mam tylko nadzieję że nie będziemy tak cały czas na niego chuchać i dmuchać bo nic dobrego z tego nie wyjdzie 🙄. Pozatym mamy przecież kamerki internetowe itd u nas nikt nie protestuje no może poza teściowa ale jak mówiłam siedzi i się nudzi🤪
 
Do góry