reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
super ćwiczeniem jest : siadasz przed dzieckiem jego ręce łapią stópki Ty trzymasz swoimi rėkoma żeby nie puścił i rolujesz go na boki mój chichra się nie samowicie 😂 a przy okazji wydłuża szyję, znosi napięcie w obręczy, roluje kręgosłup i wzmacnia brzuch i zainteresowanie nóżkami.
Też tak robię, bo miał spiętą obręcz barkową, co prawda nie chichra się, ale nie przeszkadza mu to 😁
 
Mojej córce już się od jakiegoś czasu się udają obroty na brzuch bez problemów, jedynie powrócić na plecki nie umie 🙃
Potrafi przez sen obrócić się na brzuch i unieść głowę, trzyma ja przez chwilę z zamkniętymi oczkami i za chwilę się budzi i płaczę, bo wrócić nie umie i wgl kto ją dał na brzuch, przecież spała! 😅
Znam to-nie bardzo lubi być na brzuchu, ale non stop obraca się na niego z pleców, bo potrafi, a skoro potrafi to tak będzie robić, a że nie lubi brzucha to co chwile jest "mamoooo help" 😆
 
Znam to-nie bardzo lubi być na brzuchu, ale non stop obraca się na niego z pleców, bo potrafi, a skoro potrafi to tak będzie robić, a że nie lubi brzucha to co chwile jest "mamoooo help" 😆
Hahaha dzidziusie 🙃🙃🙃

Moja ogólnie bardzo lubi lezec i bawić się na brzuchu ale spać wcale 🤷‍♀️ no, chyba że na brzuchu na moim brzuchu to co innego 😉
 
Hahaha dzidziusie 🙃🙃🙃

Moja ogólnie bardzo lubi lezec i bawić się na brzuchu ale spać wcale 🤷‍♀️ no, chyba że na brzuchu na moim brzuchu to co innego 😉
Mój też ostatnio uwielbia leżeć na brzuchu i tez by tak chciał żeby go nosić wtedy zadziera głowę i wszystko obserwuje. Na mnie też uwielbia leżeć ale spać już tak nie chce bo woli wszystko obserwować wkoło i żeby usnął to musze go wziąść na bok bo jak już nie ma siły trzymac głowy w górze to zamiast ją położyć to się wkurza na swoją niemoc 😅
 
Ja bym bardzo chciała dady używać przy młodej ale zaraz tylek odparzony i taki finał bo za grube. Babydream są sztywne to prawda.
Moja chwała Bogu nie ma żadnych odparzeń po niczym, jedynie jak robiła kupki kilka razy dziennie to miała czerwona dupke w rowku, ale to wystarczyło dwa razy bephantenem posmarować i znikło 🙂
 
reklama
Do góry