reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Natulia

Fanka BB :)
Mój ma dzisiaj 19 tygodni i też nie wkłada stópek do buzi, nawet sam z siebie nie jest nimi zainteresowany dopiero jak ja mu je pokażę 😊
Przekręca się z pleców na boki i coraz bardziej świadomie i częściej mu się zdarzy z brzucha na plecy😉
U nas tez 19 tygodni i tez przekręca się z pleców na brzuch i coraz częściej z brzucha na plecy🙂

reklama

Mary2094

Hahaha, moja tak robi jak ćwiczymy na macie leżenie na brzuchu, to też jak główka się zmęczy to marudzi 😅 Ona wgl nie lubi na brzuchu leżeć.. A musi 😩 Bo ma wzmożone napięcie obręczy barkowej i jak to nasza fizjo mówi, że te dzieci wyglądają jak "pakersony" 😂

Może mieć po tych tabletkach taką jaśniejszą , żółtą. Tak mi się wydaje, zapytaj swojego pediatry.

A to my takie obroty ćwiczymy od początku ćwiczeń u fizjo, bo zaleciła 😀 Małej się podobają, bo nie prostestuje i jest spokojna przy tym 😁

Jakie zaraz 😝 Za rok dopiero 😅
Pediatry nie pytam bo moja jest z takiej kategorii że by powiedziała- "jak to dzieci mogą mieć kamica na woreczku zolciowym" serio.

Lipaaa

Laski mój Gugus dziś moczyla stopki w jeziorze 🙃
Zasuwala jak motorówa 🚤
Najmłodsza plazowiczka 🌴

Wysyłam trochę słońca ❤️

Załączniki

• Screenshot_20210722_231435_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210722_231435_com.android.gallery3d.jpg
    595,9 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry