reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A jak dziewczyny radzicie sobie z rodziną i kontaktami z dziećmi tzn. buziaki i inne takie? Ja tyle się nasłuchałam że ktoś ma opryszczkę to może zarazić buziakiem niemowlę a dla nich to może być śmiertelne że teraz boje się nawet dać potrzymać teściowej bobasa. Bo ona mnie nie słucha jak prosze żeby nie całowała . Tylko czeka aż wyjdę z pokoju. Albo sadza ją sobie na kolanach mimo że mowie ze jeszcze za wcześnie
 
Już tęsknię 😍 byliśmy tam 4 lata temu a dwa lata temu nad Lago Como i pozostałe 🤪😎
polecam podjechać do Lago d'Orta albo w drugą stronę do Lago di Lugano jak macie czas 😎
ale macie dobrze zazdro próbek pogody życzę 🥰
Dziękujęmy, ładnie tu, to właśnie taka namiastka tropików.
Dobrze znamy okolice, bo do domu stąd mamy 2h :)
 
A jak dziewczyny radzicie sobie z rodziną i kontaktami z dziećmi tzn. buziaki i inne takie? Ja tyle się nasłuchałam że ktoś ma opryszczkę to może zarazić buziakiem niemowlę a dla nich to może być śmiertelne że teraz boje się nawet dać potrzymać teściowej bobasa. Bo ona mnie nie słucha jak prosze żeby nie całowała . Tylko czeka aż wyjdę z pokoju. Albo sadza ją sobie na kolanach mimo że mowie ze jeszcze za wcześnie
Kurcze jakoś u mnie nikt malutkiej nie cmokal, chyba że w stopki 😁
Mój chrześniak miał opryszczke właśnie i był blisko malutkiej, całował ją w główkę 🙈 na szczescie mała nic nie miała.

"tylko czeka aż wyjdę z pokoju" - przerąbane 🤬
Jak nie prośbą to może groźbą? 🤨
 
A jak dziewczyny radzicie sobie z rodziną i kontaktami z dziećmi tzn. buziaki i inne takie? Ja tyle się nasłuchałam że ktoś ma opryszczkę to może zarazić buziakiem niemowlę a dla nich to może być śmiertelne że teraz boje się nawet dać potrzymać teściowej bobasa. Bo ona mnie nie słucha jak prosze żeby nie całowała . Tylko czeka aż wyjdę z pokoju. Albo sadza ją sobie na kolanach mimo że mowie ze jeszcze za wcześnie
Najbardziej wkurzałam się jak ktoś chciał ja potrzymać na rękach i zaznaczałam, żeby podtrzymywać główkę, bo jeszcze nie trzymała tak stabilnie. W odpowiedzi 'no jasne, przecież wiem, dobrze, oczywiście' a i tak głowka poleciala 🙆‍♀️
 
A jak dziewczyny radzicie sobie z rodziną i kontaktami z dziećmi tzn. buziaki i inne takie? Ja tyle się nasłuchałam że ktoś ma opryszczkę to może zarazić buziakiem niemowlę a dla nich to może być śmiertelne że teraz boje się nawet dać potrzymać teściowej bobasa. Bo ona mnie nie słucha jak prosze żeby nie całowała . Tylko czeka aż wyjdę z pokoju. Albo sadza ją sobie na kolanach mimo że mowie ze jeszcze za wcześnie
U mnie widziałam parę razy jak ktoś w rączki cmokał to powiedziałam wprost , że nie całujemy po rączkach i w usteczka bo dziecko może się czymś zarazić co dorosłemu nie szkodzi a jemu może i jakoś nawet przeszło...nie zauważyłam żeby w ukryciu cmokali gdzie popadnie🤣😀Chociaż nie powiem ,że nie usłyszałam że jakieś wymysły bo za ich czasów wszędzie całowali i nic nie było🥺
 
A jak dziewczyny radzicie sobie z rodziną i kontaktami z dziećmi tzn. buziaki i inne takie? Ja tyle się nasłuchałam że ktoś ma opryszczkę to może zarazić buziakiem niemowlę a dla nich to może być śmiertelne że teraz boje się nawet dać potrzymać teściowej bobasa. Bo ona mnie nie słucha jak prosze żeby nie całowała . Tylko czeka aż wyjdę z pokoju. Albo sadza ją sobie na kolanach mimo że mowie ze jeszcze za wcześnie
ooo to.mój temat krytyczny 😂😂😂
na ja mam na tym punkcie bzika nie pozwalam całować dziecka sami go nie całujemy w usta a te stare babcie i ciotki niestety takie są ze odrazu w usta dla mnie to pedofilskie jest, obrzydliwe 🥵i odrazu leci wiazanka🤬
komuś się nie podoba nie muszę odwiedzać papa
ja odpowiadam za bezpieczenstwo dziecka nie babcia, teściowa, ciotka sorry🤨
a najbardziej nie na widzę jak mówią daj buzi to coś dostaniesz 🤬 a potem dziwne że dzieci na placach zabaw idą z obcymi wujkami i ciociami. będzie chciał to da a nie takie manipulacje.
ja wogole nie.pozwalam dotykać bo wcześniak 😂 trochę Wymówka ale działa 🤪A jak nie to zrzucam na covid że przecież można przenieść pomimo że się jest zaszczepionym ale dziecko nie jest. Może i to złe ale działa
 
Kurcze jakoś u mnie nikt malutkiej nie cmokal, chyba że w stopki 😁
Mój chrześniak miał opryszczke właśnie i był blisko malutkiej, całował ją w główkę 🙈 na szczescie mała nic nie miała.

"tylko czeka aż wyjdę z pokoju" - przerąbane 🤬
Jak nie prośbą to może groźbą? 🤨
ciekawe czy dam też chcę być całowany 🤨
dobrze ze nic mapek nie jest ja czytałam historie jednej kobiety dziecko dostało zapalenia opon mózgowych😭
 
reklama
Do góry