reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
ciekawe czy dam też chcę być całowany 🤨
dobrze ze nic mapek nie jest ja czytałam historie jednej kobiety dziecko dostało zapalenia opon mózgowych😭
I my wiemy co może się stać że to my będziemy potem się martwić i opiekować
Dziewczyny, dziś dostałam prawie zawału.. mocz ok a odebrałam morfologię a tam już oczywiście doktor google - podejrzenie białaczki. Udaliśmy się z mloda do lekarza a tam uwaga - w ich laboratorium podają normy dla dorosłych. Tak wszystko z nią ok. Ale co naryczałam to moje.
o matko kochana ja tez bym zawału dostała
 
To już wolę wziąć drugą niż płacić prawie 50 zł za łyżeczkę😂Ale prezentuję się super:)
Mam podobnie 🙈🤣🤣

w komplecie są 2 😜 a w sumie wychodzi 4🤪 ale to raczej wygoda żeby nie sięgać no kto jak woli
ale i tak chyba się przerzucimy na BLW więc łyżeczka może być zbędna rzeczywiście😂
Blw jest super, z Dobrusią stosowaliśmy. Poza pomidorami je wszystko 🤣🤣
 
Mam podobnie 🙈🤣🤣


Blw jest super, z Dobrusią stosowaliśmy. Poza pomidorami je wszystko 🤣🤣
no właśnie zobaczyłam jak mojej sąsiadki dzieciak 1 ms starszy wcina marchewki i brokuł na spacerze w całości a ma jeden ząb oczywiście takie bardzo miękkie ale i tak szok :o zawsze myślałam że jak żeby wyjdą a tu popatrz😂
masz łatwiej bo kolejne to już wiesz co i jak ja to zaraz obłędu dostanę już sama nie wiem co dobre 🤯
ale marchewkę mi wypluł więc narazie nie podaje
a dzisiaj dynia weszła niesamowicie 🤪
 
no właśnie zobaczyłam jak mojej sąsiadki dzieciak 1 ms starszy wcina marchewki i brokuł na spacerze w całości a ma jeden ząb oczywiście takie bardzo miękkie ale i tak szok :o zawsze myślałam że jak żeby wyjdą a tu popatrz😂
masz łatwiej bo kolejne to już wiesz co i jak ja to zaraz obłędu dostanę już sama nie wiem co dobre 🤯
ale marchewkę mi wypluł więc narazie nie podaje
a dzisiaj dynia weszła niesamowicie 🤪
Szczerze to u nas blw weszło przypadkiem. Czytałam, ale trochę nosem kręciłam. A przez dwa tygodnie karmiłam łyżeczką i miałam dość, więc posadziłam dziecko z jedzeniem i poszłam na żywioł. Jadła sama zupę mając 11 miesięcy (łyżką normalnie). Jedyny minus to po każdym posiłku trzeba myć wszystko. Więc najlepsze karmienie było w samej pieluszce, a fotelik do karmienia ikea antilop wsadzany potem do wanny i wyszorowany. Tu Dobrusia z zupą ogórkową, miała 11 miesięcy 🙈🙈🤣🤣
20180807_142537~2.jpg
 
Szczerze to u nas blw weszło przypadkiem. Czytałam, ale trochę nosem kręciłam. A przez dwa tygodnie karmiłam łyżeczką i miałam dość, więc posadziłam dziecko z jedzeniem i poszłam na żywioł. Jadła sama zupę mając 11 miesięcy (łyżką normalnie). Jedyny minus to po każdym posiłku trzeba myć wszystko. Więc najlepsze karmienie było w samej pieluszce, a fotelik do karmienia ikea antilop wsadzany potem do wanny i wyszorowany. Tu Dobrusia z zupą ogórkową, miała 11 miesięcy 🙈🙈🤣🤣Zobacz załącznik 1297966
11 ms 😱 ale chyba poskutkowało blw
jaka piękniutka 😍 yyy rzeczywiście wszystko do mycia
a już szukałam śliniaków na całe ciało przynajmniej tutaj oszczędzę pielucha dobre zastosuje napewno😜
a jak to krzesło służyło czy nie bardzo?
 
11 ms 😱 ale chyba poskutkowało blw
jaka piękniutka 😍 yyy rzeczywiście wszystko do mycia
a już szukałam śliniaków na całe ciało przynajmniej tutaj oszczędzę pielucha dobre zastosuje napewno😜
a jak to krzesło służyło czy nie bardzo?
Służyło fajnie, mam je i będę używać znowu, tylko dokupię podnóżek. Ale do tego fotelika dziecko musi siedzieć stabilnie, wg mnie ta wkładka dmuchana co można dokupić to pic na wodę (nie mam, ale miałam okazję wypróbować).
Na razie mam fotelik Chicco z wkładkami spłycającymi (dostałam po dziecku kumpeli, nie to że taka bogata jestem 🤣), mogę przynajmniej młodą na chwilę wsadzić do czegoś w kuchni, a potem w tym będzie jadła przez pewien czas.
 
Szczerze to u nas blw weszło przypadkiem. Czytałam, ale trochę nosem kręciłam. A przez dwa tygodnie karmiłam łyżeczką i miałam dość, więc posadziłam dziecko z jedzeniem i poszłam na żywioł. Jadła sama zupę mając 11 miesięcy (łyżką normalnie). Jedyny minus to po każdym posiłku trzeba myć wszystko. Więc najlepsze karmienie było w samej pieluszce, a fotelik do karmienia ikea antilop wsadzany potem do wanny i wyszorowany. Tu Dobrusia z zupą ogórkową, miała 11 miesięcy 🙈🙈🤣🤣Zobacz załącznik 1297966
Mnie się bardzo to blw podoba jednak trochę się boję. Zacznę chyba karmić łyżeczką a w międzyczasie się zobaczy, może też się przerzucimy🙂
 
Mnie się bardzo to blw podoba jednak trochę się boję. Zacznę chyba karmić łyżeczką a w międzyczasie się zobaczy, może też się przerzucimy🙂
Mam to samo...ale jak już pojawi się chociaż jeden ząb to kto wie czy się nie pokuszę...:)Na razie czekam jeszcze z 3 tygodnie i ruszam z warzywami....będzie miała prawie 5,5 miesiąca więc zacznę...mam nadzieję , że tylko alergia się nie pojawi....
 
reklama
Mam podobnie 🙈🤣🤣


Blw jest super, z Dobrusią stosowaliśmy. Poza pomidorami je wszystko 🤣🤣
Ja właśnie mam plan że u nas będzie Blw I zaczniemy pić z kubeczka doidy, by uczyła się od początku picia z kubka aby zrezygnować z butelek. Juz rozmawiałam z neurologopedą i powiedziała mi jak tu zacząć i wiadomo, najlepiej jak będzie siedzieć.
Ale najlepsze ze juz sie gapi na mnie jak jem...
 
Do góry