reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

dostaliśmy z mlekiem przekąskę dla małego masakra od 8ms spróbowałam sama ledwo da się pogryźć na drugim miejscu cukier 🤬
 

Załączniki

  • B7EC6A05-EDA3-4084-BC59-ADDAE97217B1.jpeg
    B7EC6A05-EDA3-4084-BC59-ADDAE97217B1.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 48
reklama
ale nas wyrolowali z mlekiem zamawiałam zawsze kendamil organic a poprzednią partię przysłali nam kendamil bio nature co za szuje i nawet nie zwróciłam uwagi a zmieniłam dziecku mleko 🥶
zamorduje ich 😡a sobie nie mogę wybaczyć że nie zwróciłam uwagi 😭

edit i teraz nie wiem czy to nie od tego te krosty 😭
 

Załączniki

  • 935DE1AD-EB30-4B9A-B43B-0150F658E448.jpeg
    935DE1AD-EB30-4B9A-B43B-0150F658E448.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 33
  • 037AFAEC-89F8-4707-978D-5B4FD90DA545.jpeg
    037AFAEC-89F8-4707-978D-5B4FD90DA545.jpeg
    714,7 KB · Wyświetleń: 34
ale nas wyrolowali z mlekiem zamawiałam zawsze kendamil organic a poprzednią partię przysłali nam kendamil bio nature co za szuje i nawet nie zwróciłam uwagi a zmieniłam dziecku mleko 🥶
zamorduje ich 😡a sobie nie mogę wybaczyć że nie zwróciłam uwagi 😭

edit i teraz nie wiem czy to nie od tego te krosty 😭
No całkiem możliwe że od tego były krosty!
A to zmieniło się mleko czy po prostu złe przysłali?
 
Ja jestem ryba i moja Iga też:)
To tak z Waszych opisów stworzę siebie...uczynna i nie odmawia pomocy...ale za to niestety jak piszę Vanes często wykorzystywana i chociaż wie o tym to nic z tym nie robi żeby nie sprawić komuś przykrości...czy spokojna?No nie bardzo.. szalona..taka dusza towarzystwa z dużym poczuciem humoru i mega dystansem do siebie..uwielbia dzieci...ale niestety bardzo emocjonalna-potrafię płakać na średniej jakości melodramacie🤣...duszę czasami w sobie wszystko ale raz na jakiś czas oczyszczam swoja duszę ale wtedy przez pół dnia jest hardcore:)


Hehe też 3 razy czytałam i sobie myślę ...może ma być skórę a nie jakąś "kurę"....później że może rodzice mają kurę i podziobała Nastkę?To by była masakra.
Już widzę to kurę ale oskubaną a nie obszczypaną🤣
Kurcze mam nadzieję , że dzisiaj już lepiej z Nastki pipunią🤗Bo u nas tak się mówi na dziecięce "narządy":)
Ale to określenie z kurą zrobiło mi dzień...śmieję się jak głupia:)
Jak wróci stary i coś nie halo będzie z moją waginą to mu powiem , że mam "obszczypaną kurę"...ciekawe czy się domyśli...gorzej jak pomyśli że mu rosół chcę ugotować🤣
Dokladnie, mogą kura też dzień zrobiła 🤣
 
reklama
Do góry