reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Parę godzin mnie nie było i nie nadążam za wami 😅

Bylam na 3d tzn byłam i nie ... doktora która mnie przyjęła była bardzo miła i wiecie co mi powiedziała że nie naciągnie mnie na kasę . Bylam zszokowana. Oczywiście swoje mądrości ze powinnam Pappa zrobic , ze co za lekarz mnie prowadzi itd. Ale zna go i się widocznie nie lubią. Powiedziala ze 3d bezsensu teraz robić, ze zrobiłaby mi genetyczne ale za późno już. I ze zaprasza mnie na 22 tydzień to połówkowe zrobi w 3d. Ogolnie chyba się przejela tym ze jestem po 3 poronieniach i stwierdziła że za wizytę nie płace bo i tak już dużo przeżyłam. Ogolnie szkoda fajna babka naprawde. Mowila ze szkoda ze wcześniej na siebie nie wpadlysmy bo by się mną porządnie zajęła. Ale biorę to trochę tak ze chciałaby klientkę mojemu lekarzowi zabrać. Także na miękko. Zrobiła szybkie usg czy ciaza zywa. Na szczęście usłyszałam ze ciaza zywa i ze wszystko ładnie wygląda. Widziałam kręgosłup bobasa 😅 i usłyszałam takie zdanie ... Może będzie chłopak 😅 Nie pytałam na ile procent i w ogóle czy jest pewna bo zajęła mnie rozmowa o tych moich poronieniach . Juz sie śmiałam do męża ze te moje przeczucia i objawy na dziewczynkę to nieźle mnie zmyliły 👶🤣🤣
Moja mama dalej twierdzi ze będzie dziewuszka ja mowie urodze chlopaka a ty powiesz ze to dziewczynka 😅😅 ogolnie ma się za czarownice a to sny jej się spełniają, a to przewidzi czesto cos co się wydarzy itp . No zobaczymy dla mnie może być i chłopak najwyżej zamiast Oliwi będzie Igor. 🤪 Myslalam o dziewczynce ale to raczej przez to ze u męża w rodzinie jest jedna dziewczynka na 4 chłopaków i w tym to moja córka. Wiec tak chciałam dorównać bliżej.
 
reklama
Ja przepraszam za moją dzisiejszą nie obecności trzymam za Was wszystkie kciuki. Ja dziś wylądowałam w szpitalu z silnymi bólami jestemprzybita niby wszystko jest ok i wszystko przez to łożysko ale mam leżeć.
O Boże mam nadzieję że nic się złego nie stanie, trzymam kciuki i przytulam mocno ❤️❤️❤️ musisz teraz odpocząć i leżeć najwięcej jak się da
 
Ciśnienie mam też kosmos ale dostałam jakieś tam leki czuje się lepiej jednak trzeba się oszczędzać. Dziękuję w miarę możliwości będę pisała.
Odpoczywaj ile tylko możesz! Trzymam kciuki za Ciebie! ✊😗 pisz jak masz sile tzn odezwij się na pewno żebyśmy się nie martwiły
 
reklama
Dziewczyny ja nie wiem co będzie pod koniec ciąży ale chyba będę się toczyć. 🙈 idę po schodach- zadyszka, odkurzam - ledwo oddycham 😱 kurde co się dzieje?! Przecież to dopiero 16tc a nie 36. Przeraża mnie to. Mam nadzieje ze to takie chwilowe osłabienie. Dwójka dzieci do ogarnięcia plus mąż 😂😂😂 nie no żartuje, na szczęście pomaga. Ale tak się teraz położyłam i mnie to przeraziło. Brzuch się robi coraz większy. A jeszcze tyle przede mną
 
Do góry