reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziękuje bardzo za odpowiedz , zrobię screena i zapisze dla potomności :D my urodzimy w ciepłych miesiącach a mnie czekają chrzciny a będę chrzestna i martwię się ze w czerwcu to mleko skiśnie w butelce, bo samo odgrzanie nie problem bo są termosy ale co zrobić jak jest gorąco ?

Do godziny czy dwóch raczej nie. Tak, żebyś miała do kościoła w razie potrzeby. Jeżeli tolerujesz smoczki, to też będzie pożyteczny.
Na imprezie to gorąca kąpiel w wodzie w domu, w lokalu też nie odmówią. Ewentualnie po kościele, już w budynku odciągniesz swieżuteńkie i nawet lepiej.
Ja nie miała stałych godzin odciągania, jak wyszło, mniej więcej, będziesz wiedziała na wyczucie. Tak sobie ustawisz od rana odciąganie, że się wpasujesz w sam raz. Po prostu to wymaga wcześniejszego zaplanowania.
 
reklama
Właśnie przyjmują stacjonarnie. Przynajmniej na tę chwilę. A o bielanskim się na czytałam właśnie na tej grupie gdzie rodzić Warszawa... Podobno zero zainteresowania rodzącą
No ja właśnie też tak słyszałam i że jeszcze 2lata temu była inna kadra lekarzy i było lepiej, a teraz właśnie niestety nie za bardzo się przejmują 😞
A co myślicie o Starynkiewicza? Bo ja wstępnie tam planuje, z uwagi że mój gin tam pracuje
Moja koleżanka rodziła na Stary kiewicza pod nadzorem swojego lekarza (o trzech nazwiskach, ponoć dość znany w W-wie coś tam Samacha) i bardzo chwaliła tam poród 🙂
 
Spokojnie nie bój się jak tylko jesteś pod opieką lekarzy wszystko będzie ok. Ja we wszystkich ciążach mam nadciśnienie i od początku leki biorę w dawce 3x1 albo 3x2 i tylko w pierwszej miałam cięcie w 37 tyg w drugiej z takim ciśnieniem donosiłam tydz dłużej😁Teraz też mam taki zamiar😊
Dziś już jestem spokojna. Będę po prostu grzecznie kontrolować ciśnienie i stosować dietę, jeśli będzie trzeba i lekarz mi przepisze to będę też brać leki. Ale sama sobie wytłumaczyłam, że liczy się przede wszystkim spokój. Damy radę 😉
 
Poczytałam o Waszych przypuszczeniach odnośnie odczuwania ruchów i jak miałam dziś chwilę wsłuchiwałam się we własny organizm. I przypuszczenia się potwierdzily. W tamtym tygodniu były delikatniejsze a w tym już bardziej odczuwalne. Czekałam aż będę pewna😃💕 dzidzi szaleje🥰
 
Poczytałam o Waszych przypuszczeniach odnośnie odczuwania ruchów i jak miałam dziś chwilę wsłuchiwałam się we własny organizm. I przypuszczenia się potwierdzily. W tamtym tygodniu były delikatniejsze a w tym już bardziej odczuwalne. Czekałam aż będę pewna😃💕 dzidzi szaleje🥰
Super. A jak u Ciebie sytuacja?? Mam nadzieje, ze mąż choć trochę oprzytomniał.
 
A my dziś podpisalismy umowę przedwstępna 😊 może święta już będą na nowym mieszkaniu. Aż mnie korci żeby zamówić ozdoby 😀.
A co do ubranek.. to nasze pierwsze dzidzi. Przeglądam oglądam, ale kupować będziemy najwcześniej pod koniec roku. Nastawiam się na vinted i lumpeks.
Chcemy kupić używany wózek ale nowe nosidełko i może nowe łóżeczko.
 
reklama
Do góry