reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej ja, mam termin na 25.03 z miesiączki z usg 22.03,chociaz u mnie będzie na pewno cesarka więc termin do ustalenia.
To tak wcześnie miałaś już test obciążenia glukoza? 😱
Na morfologii wynik cukru wyszedł mi w górnej granicy normy pomimo utrzymywania diety ubogiej w cukry (wyeliminowałam z diety zupełnie cukier biały, jedynymi źródłami cukru były dla mnie owoce, a nawet tych nie jadłam jakoś dużo-po wielu nie czułam sie dobrze) i ginekolożka mi zleciła wykonanie tego badania. Zreszta, od kiedy pamietam wyniki cukru na morfologii krwi miałam zawsze tylko nieznacznie poniżej normy, ale przedtem lekarze urządzali mi jedynie pogadanki o skutkach niezdrowej diety. Tym razem ginekolożka stwierdziła, ze lepiej zawczasu to sprawdzić bo ciąża i ewentualne komplikacje.
 
reklama
Normy w ciąży są trochę inne niż dla pozostalych😉 tak już od dwóch tygodni czuje ruchy. Teraz już porządne kopniaki. Zwłaszcza jak kichnę to dostaje znak, że się dziecku nie podoba😊😃
Super ze czujesz już ruchy, ja z pierwsza córka czułam koło 17tygodnia,teraz mam łożysko na przodzie i póki co nic nie czuję ale u mnie dopiero 14tydz plus 3dni dokładnie,wiec jeszcze trochę.
 
Super ze czujesz już ruchy, ja z pierwsza córka czułam koło 17tygodnia,teraz mam łożysko na przodzie i póki co nic nie czuję ale u mnie dopiero 14tydz plus 3dni dokładnie,wiec jeszcze trochę.
Ja 14+4, termin na 24 Marca. Tez jeszcze nic nie czuję, w ogóle ten drugi trymestr to bajka w porównaniu do pierwszego, czasami zapominam że jestem w ciąży... :)
 
Ja 14+4, termin na 24 Marca. Tez jeszcze nic nie czuję, w ogóle ten drugi trymestr to bajka w porównaniu do pierwszego, czasami zapominam że jestem w ciąży... :)
U mnie to samo, 1 trymestr mdłości ogromne, teraz zgaga ale już nie aż tak jak było,ja mam często ucisk na nogę ale to tz powodu mojego krzywego kręgosłupa, u mnie już widać brzuszek🙈😁😱jestem zaskoczona bo z córką starsza było widać w 19-20tyg.a teraz już widać.
 
U mnie to samo, 1 trymestr mdłości ogromne, teraz zgaga ale już nie aż tak jak było,ja mam często ucisk na nogę ale to tz powodu mojego krzywego kręgosłupa, u mnie już widać brzuszek🙈😁😱jestem zaskoczona bo z córką starsza było widać w 19-20tyg.a teraz już widać.
Podobno przy kolejnym dziecku widac szybciej, ja dopiero pierwsza ciąża:)
 
Ja jestem załamana. W posiewie moczu wyszła mi bakteria Klebsiella pneumoniae. Dzwonilam do gin mam brać symural a jak nie przejdzie to mam się z nią w następnym tygodniu zobaczyć. Boję się że się to zagrozi dziecku. Czytałam że jest niebezpieczna 😭
Hej .co z Twoją bakteria? Mi wyszło to samo i nigdzie nie mogę znaleźć żadnych cennych informacji
 
Dziewczyny mam do Was pytanie o wydzieline. Czy dużo jej macie? Mi się skończyły wkładki i chcąc spróbować bez zauważyłam ze mam delikatnie mokre majtki (kilka kropelek, wodnista bezbarwna i bezwonna wydzielina). Zastanawiam się jaka jest norma jeżeli chodzi o ilość. Naczytalam się o saczacych wodach plodowych i teraz wariuje. U mnie leci 15 tydzień.
 
reklama
Do góry