reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Też oglądalam w internecie wczoraj i mi pokazuje bielsko biała ale dość kawałek jest jestem z okolic Krapkowic i zastanawiam się nad prywatna polozna, czy w ogóle państwowe szpitale się na to godzą? Może jesteś z mojej okolicy i masz do polecenia jakąś położna?
 
reklama
Mi też wyskoczyło że bielsko biała prywatny szpital najbliżej a to dość spory kawałek odemnie ja z okolic Krapkowic, więc jak wczoraj szukałam w okolicy nic nie znalazłam, też mi przeszło przez myśl aby rodzic w prywatnym. Ale bardziej też myślę o prywatnej położnej, wiesz coś może czy szpital państwowy godzi się na prywatna polozna? Może jak jesteś z okolicy masz jakąś położna do polecenia?
Ja jestem z okolic Katowic więc mamy do siebie spory kawałek. Póki co jeszcze nie wiem czy szpitale godzą się na położna z zewnątrz czy jeśli prywatna to tylko z personelu danego szpitala. Nie zdecydowałam jeszcze gdzie rodzę, dopiero na kolejnych wizytach będę ten temat poruszać z lekarka i wtedy też zacznę robić rozeznanie w temacie prywatnej opieki. Jak będę coś wiedzieć to dam znać
 
Ja jestem z okolic Katowic więc mamy do siebie spory kawałek. Póki co jeszcze nie wiem czy szpitale godzą się na położna z zewnątrz czy jeśli prywatna to tylko z personelu danego szpitala. Nie zdecydowałam jeszcze gdzie rodzę, dopiero na kolejnych wizytach będę ten temat poruszać z lekarka i wtedy też zacznę robić rozeznanie w temacie prywatnej opieki. Jak będę coś wiedzieć to dam znać
Ok dzięki.
 
Siedzę właśnie na krzywej. Pierwsze pobranie za mną. Glukozę miałam cytrynową, smak całkiem całkiem ale ilość do wypicia mnie przeraziła. Na szczęście się udało wypić wszystko w nieco ponad 2 min 🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny. My czujemy się dobrze. Malutka daje o sobie znać codziennie. Dziś mamy 24+5. W piątek wizyta. Odebralam wyniki krwi i moczu. Z moczem wszystko ok. Z krwi wychodzi dalej anemia ale erytrocyty nie spadły przez 4 tyg. Hematokryt trochę podskoczył. Ale za to MCV mam powyżej normy i tak się zastanawiam czy to może mieć związek z anemia czy tak jak piszą na necie że to niedobór Wit b12 i kwasu foliowego. Może któraś z was coś wie?
No nic czekamy do piątku i się okaże wszystko.
 
Do góry