reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny,, 23tudx. Ciazy jak u was z piersiami czy są dalej nabrzmiałe czy miekkie się zrobiły u mnie zmiekly, trochę się martwię wizyta u lekarza dopiero za tydz w piątek
 
Hej dziewczyny,, 23tudx. Ciazy jak u was z piersiami czy są dalej nabrzmiałe czy miekkie się zrobiły u mnie zmiekly, trochę się martwię wizyta u lekarza dopiero za tydz w piątek
24+6 piersi juz od jakiegoś czasu miękkie plus zaczynają mi się wycieki mleka. Koszulka nocna po nocy od środku z plamkami mleka. Starsze dziecko płacze a mi już piersi reagują wyciekiem.
 
24+6 piersi juz od jakiegoś czasu miękkie plus zaczynają mi się wycieki mleka. Koszulka nocna po nocy od środku z plamkami mleka. Starsze dziecko płacze a mi już piersi reagują wyciekiem.
No u mnie tylko miekkie się zrobiły może też za jakiś czas bedzie Mleczko, nie pamiętam już jak właśnie było przy córce donoszonej ciazy czy też mi miekkie się zrobiły w połowie ciazy. A teraz to każda zmianę analizuje bo w marcu w 8tugodniu straciłam jedna ciaze i wtedy piersi przrstaly mnie bolec i do tego bol brzucha. Ale jeszcze trochę tygodni przed nami a ja ciągle się martwię. Dziękuję za odpowiedź pozdrawi
 
U mnie piersi jakoś około 20 tygodnia przestały boleć. Tylko brodawki są bardzo wrażliwe teraz :-)
Ja z kolei mam inną zagwozdkę - ostatnio czuje ruchy coraz wyżej już, prawie że pod żebrami jak siedzę i zastanawiam się czy to nie za wysoko? Jak to u Was jest? Ja obecnie 25 plus 6 🤗
 
U mnie piersi jakoś około 20 tygodnia przestały boleć. Tylko brodawki są bardzo wrażliwe teraz :-)
Ja z kolei mam inną zagwozdkę - ostatnio czuje ruchy coraz wyżej już, prawie że pod żebrami jak siedzę i zastanawiam się czy to nie za wysoko? Jak to u Was jest? Ja obecnie 25 plus 6 🤗
Ja jestem w 23tyg czuje nisko rychy tak pod pepkiem
 
U mnie piersi jakoś około 20 tygodnia przestały boleć. Tylko brodawki są bardzo wrażliwe teraz :-)
Ja z kolei mam inną zagwozdkę - ostatnio czuje ruchy coraz wyżej już, prawie że pod żebrami jak siedzę i zastanawiam się czy to nie za wysoko? Jak to u Was jest? Ja obecnie 25 plus 6 🤗
Nieee na obecnym etapie dno macicy jest już trochę ponad pępkiem pewnie. Więc jak siedzimy, szczególnie się garbimy to już ruchy będą odczuwane przy żebrach. U mnie też tak jest, czasami jak tak nagle kopnie to aż sie tak poruszam bo to takie jakby mnie ktoś przestraszył
 
reklama
Do góry