reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

A myślałyscie już w co ubierzcie maluszki na wyjście ze szpitala? W marcu jeszcze pewnie będzie zimno...kupujecie

A myślałyscie już w co ubierzcie maluszki na wyjście ze szpitala? W marcu jeszcze pewnie będzie zimno...kupujecie jakiś kombinezonik?
Że szpitala do domu mam misia i kocyk....a potem na spacery do wózka dostanę od znajomych wymarzony spiworek...przyda się na końcówkę zimy i zimne wieczory wiosenne...
 
reklama
Mam koleżankę, która rodziła jakieś 4mce temu i była bardzo rozczarowana jak bardzo literatura i szkoła rodzenia ją oszukały.. a listę wyprawkowa mam właśnie od niej + jakis bardzo polecany laktator. W wolnej chwili bede robić swoją listę i coś mogę tutaj wrzucić :)
A jaki to jest ten bardzo polecany laktator jak możesz zdradzić?😊
 
Część pielęgnacyjna maluszka:
677212FE-452E-45B8-BAAD-66FD9CC5736F.jpeg
 
A co z tą skrobia ryżowa? Lepsza jest niż emolienty??
A co do proszku to kupujecie Lovelle?
Czy może biały jeleń ?
 
Teraz polecają spirytus do pielęgnacji prpuszka ? Wcześniej był cały czas octensiept.
Ja czytałam plus na szkole rodzenia mówili ze pielęgnacja pępka tylko na sucho, octanisept włączyć tylko jak ropieje albo dzieje się coś niepokojącego (czerwienieje, śmierdzi ect), spirytus został kategorycznie wykluczony

A co z tą skrobia ryżowa? Lepsza jest niż emolienty??
A co do proszku to kupujecie Lovelle?
Czy może biały jeleń ?

Jak nie ma AZS to ja stawiam na olejek z migdałów słodkich

Proszek odpuszczam na rzecz płynu, proszek może się nie wypłukać z ubranek, zastanawiałam się nad lovella właśnie ale ostatecznie kupiłam Anthyllis baby

PS. Dajcie znać co Wy wybrałyście 😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pielęgnacja pępka na sucho ? Czyli żeby wogole go nie moczyć tak ?
A ten olejek ze słodkich migdałów gdzie kupujecie ?
 
Do góry