reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Mam pytanie jak na tym KTG pokazuja sie skurcze , to na jakim poziomie są bolesne:confused:. Tam jest przedział od 0-100. Mi się w szpitalu pokazały tak na 50-60 ale ich nie czułam wcale:no:. Może to normalne , albo coś ze mna nie tak:confused:
nulcia, z tymi skurczami to jest tak, że mogą być bardzo bolesne i prawie niewidoczne na KTG, a mogą być prawie niewyczuwalne i dochodzić do 100. Przynajmniej u mnie tak było i teraz i poprzednim razem. Więc wygląda na to, że bolesność nie ma tu nic wspólnego z tym jak to wygląda na wykresie.
 
reklama
Stefanna - tak lukam właśnie na Twoją galerię w NK i powiem Ci że ŚLICZNĄ MASZ CÓRECZKĘ!!! :rofl2::rolleyes::rofl2:


Heh a mi tak właśnie do główki wpadło, że może dziś rodzić pojadę bo już od dwóch czy trzech tyg. zawsze w sobotę wieczór łapią mnie przygody z tym ciśnieniem to może tym razem będzie przygoda ale na porodówce?!?!?! :confused::-)

No i już miałam pisać że moja kuzka coś nie fika od rana i już miałam panikę zasiać i do męża dzwonić a tu szpic jak marzenie :-) Ale ona mi na złość lubi robić :sorry2:
 
nulcia ja tych skurczów nie rozgryzłam, ale na pewno ich wielkość nie ma związku z bolesnością.. jak w I ciązy trafiłam na patologie ciązy w 31tc do miałam skurcze do 80, a dopiero jak mi powiedzieli to zwróciłam na nie uwagę... a teraz te trzy co się na ktg zapisały były malutkie (nie wiem dokładnie, ale na oko 40-50) a bolał, że hoho.. no i swoje zrobiły..
 
Giza- wielkie dzięki za informacje o tych skurczach na KTG:tak:, bo już myślałam,że ze mną coś nie tak i wszystko w moim organizmie działa inaczej:-p. W takim razie czekam na te bardziej bolesne...

Weronika- kolejny wspólny element w naszym wyczekiwaniu jest taki,ze moja myszka mała jest taka leniwa jak Twoja:baffled:. Musiałabym całe dnie być podpięta do Ktg, zeby być spokojna.:-D
 
Witam Was wszystkie!!!!
Po pierwsze primo Gratulacje dla wszystkich rozdwojonych dziewczyn :-D:-D:-D
Gratuluję i zycze zdrówka i pociechy z malców.
Po drugie primo ;-) Asze !!!! ja pierdziu też bym tak chciała:-)

Dziewczynki dawno mnie tu nie było ale staram sie czytać Was na bieżąco.U mnie no cóż....bez zmian:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Idzie 41-szy tc i....@@@#$% NIC:no::no::no:. Moja szyjka jest cieńsza niż 1 cm ale jak dotąd żadnego , choćby najmniejszego qźwa rozwarcia (przepraszam za "przecinek").Już od trzech tyg robie KTG a moja Pani Dr stwierdziła że piękniejszego i bardziej książkowego to w życiu n ie widziiała.Dziewczyny czy to jest normalne????ZERO skurczy w w 41 tc???jak do 16 marca nic sie nie bedzie działo mam się zgłosic na patologię. ....Nie mam żadnych sygnałów...Mój mały siedzi w brzuchu, objada się pysznościami serwowanymi przez mame i ani mysli wychodzić.Spory klocek sie szykuje, ok 4 kg
Ninja - widziałaś sale porodowe w bielańskim????ja zwiedziłam...robia wrażenie:szok:

Zazdroszcze Wszystkim , które się sypnęły
 
Witam was wszystkie serdecznie!!! melduję sie rozdwojona:-):-)
Zdjęcia na zamkniętym. Lece poczytac i nadrobić zaległości:-):-):-):-)
 
Skaba- widze ze tymi słupkami na wykresie róznie to bywa i nie wiadomo o co w tym KTG chodzi:tak:. No ja teraz na tej końcówce to we wszystkim upatruje jakiś oznak:-D.Myślę,że nie przegapie tych właściwych skurczy i bólu, bo pewnie inaczej się nie da:baffled:.
 
Weronika teraz to juz chyba sie przyzwyczaiłas do małego leniuszka co??Alle mozna sie porządnie wystraszyc.Moja Niunia jakos współpracuje jak jej nie czuje kilka godzin to pobujam lekko brzuszek i juz daje znac ,,mamo jestem!!"
Stefanna ja tez własnie weszłam na NK i laska jestes mamuska niezła córcia tez sliczna
 
reklama
Do góry