reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Barbra to chyba Marciny tak juz maja ze brak im fantazji;-),moj mi pomaga duzo w dzien i w weekendowe noce ale jest kierowca i czesto jezdzi w trasy wiec lepiej niech w tygodniu jest wyspany,choc czasem, jak jestem mocno nie przytomna w nocy to go prosze i wtedy tez wstanie do małej:tak: a o kase to mi chodzi za te dwa dodatkowe tygodnie,tez sa płatne
Iza moja Goska tez czesto przekreca sie w czasie spania na brzuch,no coz tak lubi po mamie:tak:,mysle ze teraz juz nie masz co sie obawiac przeciez mały da rade uniesc głowe w razie cos
Pabella do tej pory zawsze zus mi kase przelewał nawet przed terminem a za te dodatkowe dwa tyg do dzis kasy nie ma a skonczyły sie 12sierpnia:-(
 
No i dzień dobiega końca ...
Sprawy z ZUSie poszły sprawnie i gładko, nawet pani w okienku była miła i przyjemna, kolejek nie było co było dla mnie szokiem. Spacerek, lody na rynku i powrót do domu. Potem z Małą Mi na ćwiczenia i tak dzionek zleciał. Malwi już śpi (ostatnio zasypia tylko i wyłącznie na brzuszku) a my z eMkiem jakaś kolacyjka, tv i tyle by było z poniedziałku ;-)
 
Pabella wielkie dzieki,uspokoiłas mnie ,a juz chciałam klac na moja szefowa ze cos schrzaniła;)
Lokata fajnie ze łagodnie wszystko przeszło;) ja nasz zus zawsze zachwalam bo panie tam sa przesympatyczne i kolejek nie ma bo sa ''numerki'';)

juz mi brak pomysłow na uspokojenie Goski,nawet lustro nie pomogło,owoce znowu na poczatku jedzone z rykiem a potem ze smakiem,nie rozumiem mojego dziecka:(teraz oglada TingaTinga to jest chwila spokoju;)
 
mój maluszek śpi...mąż w domu i normalnie niewiem jak się zachowywać hahahha niejesteśmy przyzwyczajeni do tak wczesnego przychodzenia jego do domu ,,,,,musimy się przyzwyczaić na nowo hahhaahha......ja właśnie na allegro szukam pościeli i jak ze wszytskim nie potrafię nic wybrać:)
 
Spring- pisałas ze w lodówce masz tylko swiatło- ha a u mnie tego swiatła to nawet nie ma- Ewi moze to potwierdzić....jak padła żarówka miesiac temu tak do dzisiaj nie ma jej komu wymienić ha ha:):-D

Pinka- ja ledwo jedno to dziewczynek za to w sobote miałam 3:) i wieszam moje akurat tylko na dwóch suszarkach w sypialni wiec musze wszystkim sprawnie manipulowac:) kurcze ale fakt na polu to raz dwa- choc ja to sie obawiam ze jakbym je powiesiła na polu to bym je szukała potem po polach sąsiednich- takie u nas wiatry:)

Iza- moje jak były mniejsze to uwielbiały spanie na brzuszkach- teraz sie na nich bawia większość dnia wiec jak juz sie na nie obróca w łózeczku to sie budza i zaczynają sie bawić! ale kiedys sen w tej pozycji byl dla nich super:)
A ogólnie po ciąży itp stwierdzam ze wśród naszego społeczeństwa panuje ogolna znieczulic!!!

Barbra- aleś mi narobiła smaka na te naleśniki- oj musze sobie jutro taki usmazyc bo sie mi beda teraz w nocy snic:) hi hi
 
reklama
Do góry