reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witajcie,

Ja mam zabiegany poniedzialek, dopiero chwilka wytchnienia i bedzie krotka po maly sie wybudza:-(
Rano bylam sie zaszczepic z m , w poczekalni mnostwo chorych ludzi wiec sie zapytalam czy nie mozna by troche szybciej. Oczywiscie ze NIE, wiec czekalam z malym na korytarzu. Moj m mial silny atak astmy to z trudnoscia go przepuscili bo by juz prawie sie przewrocil. A pani w recepcji ze 3 razy powtarzala ale zona nie moze wejsc, musi czekac. Tylko lekarz czlowiek bo juz jak m wyszedl to sam mnie zawolal, zapytal czy dobrze sie czuje, cala wizyta trwala minute i poszlam na szczepienie. Ja tow ogole mam wrazenie ze spoleczenstwo tak zobojetnialo, bedac w ciazy nie zostalam ani razu nigdzie wczesniej wpuszczona, nawet 4 dni po terminie stalam w ogromnej kolejce,ah szkoda gadac.

Katjusza ja tez mysle o nastepnym dziecku ale nie wiem czy mi nie przejdzie jak Gabrys troche podrosnie

No i tak sie rozpisalam ze zapomnialam co komu napisac

Czy ktores z waszych maluchow spi na brzuchu? Bo u nas maly nie ma innej pozycji a ja latam i sprawdzam czy oddycha
 
Malina zawsze jak kasa mi wpływa na konto to dzień zaliczam do udanych ;)
Patik uwielbiam niespodzianki, ale Marcin nie należy do tych co niespodzianki potrafią sprawiać, zawsze pyta co chcę. Tak samo było z pierścionkiem zar., wprost mi powiedział kiedy się oświadczy! ;) Jako, że z kasą naprawdę u nas teraz krucho, to nawet zwykły kwiatek by wystarczył, ale co z tego będzie to nie wiem. Foch nadal bowiem jest.
Katjusza no to w takim razie trzymam kciuki żebyś się pojawiła na wątku dla Listopadówek 2012 ;) Mmm, leczo mniam :)
Julia nie bój się tylko zabezpieczaj :)
Patris sto lat dla Kacpra z okazji 5 miesięcy! :)
Ola też byłam zdania żeby nie prosić Marcina o pomoc we wstawaniu do młodej w tygodniu, ale moja koleżanka z rocznym już synkiem szybko dała mi do zrozumienia, że jeśli będę pobłażać to jak właśnie wrócę do pracy to się nic nie zmieni i nadal tylko ja będę wstawać do Mai. W związku z tym już jakiś czas temu pogadałam z Marcinem o tej kwestii i nawet w tygodniu na zmianę się młodą zajmujemy rano (bo noce na razie przesypia).
A to za dodatkowy urlop macierzyński dostaje się kasę? Ja pamiętam, że w styczniu dostałam pensję o parę stówek wyższą, a w tym miesiącu dostałam o te parę stówek niższą. To podobno jest ok. Ale że jeszcze dodatkowa kasa miałaby być to byłoby fajnie :)
Marlena biedronka w suwaczku bombowa :)

U mnie dziś na obiad były naleśniki z serem, ale teraz to bym wtrąciła jakiegoś gofra czy coś :)
Mai chyba też zęby zaczynają wreszcie wyłazić, bo od wczoraj jest mega marudna, dziś beczała non stop ok. godzinę. W końcu z braku pomysłów posmarowałam dziąsła maścią i za 15 minut zasnęła. Więc albo maść zadziałała albo ona była po prostu padnięta tym rykiem ;) No w każdym razie ja byłam rykiem zmęczona i zasnęłam zaraz po niej. Marcin wrócił po 16ej pobawił się z nią, posłuchał jej kolejnego ryku półgodzinnego tym razem aż znowu padła i śpi już prawie godzinę. Jak wstanie to kąpiel, przytulanki i niech się zmywa ponownie do spania, bo chcę poczytać wreszcie :)
 
Ola, mój dodatkowy macierzyński byl od 18 lipca do 2 sierpnia i ZUS normalnie na koniec lipca przelał mi pieniądze, łącznie z tym sierpniowym "haczykiem"
Iza, Gabrysia śpi na brzuchu. Nie masz się czego obawiać :-) Jakiś czas temu rozmawiałam o tym z Vetką
 
Pinia to możesz prać do oporu :D Ja mam tylko starą suszarę "helikopter", z której dwa druty już sie złamały ;p Czeka nas zakup nowej machiny :D
Iza masakra, co za badziewiaki!!!! Odstrzelić normalnie!! Pamiętam, że Vetki Nadusia uwielbia brzuszkowanie, śpi tylko na brzuszku :)
 
Pinka no niestety, ludzie. Ja tam sie nigdy nie pcham tylko czekam cierpliwie, tylko jak naprawde sie juz nie da tak jak dzisiaj to ide zeby mnie przepuscili.A w niemczech to w ogole z mojego punktu widzenia to straszna obojetnosc panuje. A co ten ma z tym spaniem na brzuchu to nie wiem, wszelkie blokady pokonuje i hop na brzuch
 
Malina zawsze jak kasa mi wpływa na konto to dzień zaliczam do udanych ;)
Patik uwielbiam niespodzianki, ale Marcin nie należy do tych co niespodzianki potrafią sprawiać, zawsze pyta co chcę. Tak samo było z pierścionkiem zar., wprost mi powiedział kiedy się oświadczy! ;) Jako, że z kasą naprawdę u nas teraz krucho, to nawet zwykły kwiatek by wystarczył, ale co z tego będzie to nie wiem. Foch nadal bowiem jest.
Katjusza no to w takim razie trzymam kciuki żebyś się pojawiła na wątku dla Listopadówek 2012 ;) Mmm, leczo mniam :)
Julia nie bój się tylko zabezpieczaj :)
Patris sto lat dla Kacpra z okazji 5 miesięcy! :)
Ola też byłam zdania żeby nie prosić Marcina o pomoc we wstawaniu do młodej w tygodniu, ale moja koleżanka z rocznym już synkiem szybko dała mi do zrozumienia, że jeśli będę pobłażać to jak właśnie wrócę do pracy to się nic nie zmieni i nadal tylko ja będę wstawać do Mai. W związku z tym już jakiś czas temu pogadałam z Marcinem o tej kwestii i nawet w tygodniu na zmianę się młodą zajmujemy rano (bo noce na razie przesypia).
A to za dodatkowy urlop macierzyński dostaje się kasę? Ja pamiętam, że w styczniu dostałam pensję o parę stówek wyższą, a w tym miesiącu dostałam o te parę stówek niższą. To podobno jest ok. Ale że jeszcze dodatkowa kasa miałaby być to byłoby fajnie :)
Marlena biedronka w suwaczku bombowa :)

U mnie dziś na obiad były naleśniki z serem, ale teraz to bym wtrąciła jakiegoś gofra czy coś :)
Mai chyba też zęby zaczynają wreszcie wyłazić, bo od wczoraj jest mega marudna, dziś beczała non stop ok. godzinę. W końcu z braku pomysłów posmarowałam dziąsła maścią i za 15 minut zasnęła. Więc albo maść zadziałała albo ona była po prostu padnięta tym rykiem ;) No w każdym razie ja byłam rykiem zmęczona i zasnęłam zaraz po niej. Marcin wrócił po 16ej pobawił się z nią, posłuchał jej kolejnego ryku półgodzinnego tym razem aż znowu padła i śpi już prawie godzinę. Jak wstanie to kąpiel, przytulanki i niech się zmywa ponownie do spania, bo chcę poczytać wreszcie :)


hhaahaa ale ja sie zabezpieczam ale roznie to bywa;p
 
reklama
Pinka prawie nikogo, chociaz czesto slychac na ulicy lub w sklepie polski jezyk. Mam dwie kolezanki, jedna mieszka 100km ode mnie a druga tu nie daleko. Ale nie mamy zadnych znajomych w naszym wieku, jakiejs pary zeby czasami gdzies razem wyskoczyc, troche szkoda. Tylko ze ja mam tu moich rodzicow, rodzenstwo i tesciow

Gabrys spi i to juz 2 -ga dluga drzemka czyli noc bedzie nieprzespana
 
Do góry