reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzień dobry!

Zostawiłam dziś Helenkę z babcią...na 10 minut, zaliczyłam najbliższy sklep i już za mną dzwoniły. Helenka płakała jak opętana, nie mogę się nigdzie ruszyć:confused: to nowe doświadczenie dla mnie, bo Zosia była bardziej śmiała do obcych, może dlatego, że poszłam do pracy jak była w wieku Helenki...?
Dziś mamy szczepienie, planuję emka jeszcze nia miasto wyciągnąć przy okazji:-p

Czytam, że nie macie pomysłu na obiad, dzielę się zatem: barszcz z uszkami - kupnymi;-) i żeberka pieczone z ziemniakami, do tego sałatka z kiszona, pomidora i sera feta:tak:

Idę sie zresetować bo Helen na pierwszej drzemce, za to Zosia już nuuudzii:dry:
 
reklama
Czesc:-)
Brzydko za oknem,jesiennie,grunt ze nie pada,tylko ten wiatr,brrr
My mielismy dzis jedna nocna pobudke o 1.30:tak: po mleczku niunia od razu zasneła a ja sie wydoiłam i spałysmy do 6.50 ,chwilka zabawy,mleczko i drzemka do 9;-)
Malinka tez lubie jesien,te kolory mmmmm;-)
Milutek,Pinka,Malinka Małgoska nie za bardzo interesuje sie telewizja a i ja jej nie daje ogladac;-) Tatus jej pozwala rano w weekendy a ja tylko w oczekiwaniu na kapiel jak mocno marudzi a tatus sie spoznia,TingaTinga jest jedyna bajka ktora ja zainteresuje na cala długosc jej trwania;-)

U mnie na obiadek schabowy,ziemniaczki i mizeria;-)
miłego dnia:-)
 
Pinuś to jest taki szybki bigos, świeża kapusta, marchew, jakieś mięska - pychotka :D
Olcia u na tv jest hitem, w każdym domu wyczai włączony tv hahaha Ja mu zapodaję bajki jak muszę coś zrobić.. zostawić go już nie mogę samego, bo parę obrotów i przywali w krzesło albo w kaloryfer brrrr

Jasiek przespany chyba, prawie 3h szok :O Wykupkany, najedzony, teraz tylko matka się musi ogarnąć i na miacho ;) Słonko coś nieśmiało wygląda, to może trochę skorzystamy :)
 
hej

pobudka o 7 rano i cała nocka przespana juhu :happy2: no i oczywiście szok :szok: pierwszy raz jestem dumna z chłopaków.
Zdążyłam już wziąć prysznic ,bo mamy gość po południu , przyjąć faceta od wody zapłaciłam za wodę 83,12 zł :no: jak ja nie lubię ich ,a i tak wodę mamy do d*py.
Alanek się zmęczył i śpi ,a Emilek bawi się z ciocią. Dzisiaj obiadek robię ja i serwuje żeberka i kartofelki . :-)
 
Barbara - w Trogirze też byliśmy - stateczkiem ze Splitu zrobiliśmy sobie wycieczkę:-) Pamiętasz ile tak orientacyjnie wyniosła Was doba?
Marlena - pięknie dali Ci pospać Twoim mali mężczyźni;-)
Malinaa - widać, że od rana energia Cię rozpiera:-D
 
Udało nam się dostać do lekarki od rana. Mam skierowanie do alergologa. Powiedziała, że może mieć kilka lat takie objawy skórne po wszystkim co zje i tym bardziej mam mu co kilka dni zmieniać słoiczki i podawać te jednoskładnikowe. Powiedziała też, że mały nie chce jeść mleka, bo broni się przed otyłością. Waży 9.5kg...
Dostałam jakieś broszurki, które niewiele mi powiedziały. Może alergolog coś zdziała.
Przy okazji zaszczepiłam Maksa i z pogodnego dziecka zmienił się w marudę. Szczepienie nie poszło źle, troszke sobie popłakał, a potem zwyzywał pielęgniarkę i matkę i poszedł do domu :sorry: Po drodze zaliczyliśmy krótki spacer, drzemka mu nie wyszła, bo jakieś wrzeszczące dziecko go obudziło, ale to norma... Za pół roku będę się mściła i podbiegała do każdego wózka z szalejącym Maksem ;-)
Chciałam połazić do 14, ale coś mnie muli, gardło boli, łeb spuchnięty i jeszcze mój krzykacz mnie skutecznie dobija.
Próbuje zasnąć, ale mu nie idzie, więc chyba skończy się na bujaniu :no:

Koniec relacji idę walczyć z zaszczepionym dzieckiem. Jak na złość M wraca później :wściekła/y:
 
Koncia-ale masz kloca;-)) ale ta opinia ze nie chce mleka bo walczy z otyłością mnie nie przekonuje,dlatego ze moja Wiki była drobina i mleka też nie chciała:tak::tak:
 
Pinka mój Jaś już nie może doczekać się żeby iść do przedszkola:tak::-) A jeśli chodzi o jesień to dziś usłyszałam w radio,że lato ma skończyć się gwałtownie, jesieni ma nie być, a w październiku pierwszy spadnie śnieg!:szok::szok:

Julka ja nie palę;-)

Koncia oby czas szybko zleciał do powrotu eMka:tak:

Iza naj dla Gabrysia:tak::-)

Malina moja Ania też jak widzi telewizor to szaleje:-) I nawet nie musi lecieć bajka,byleby coś migało.
Ja akurat staram się ją odwracać od tv. Na bajki będzie miała jeszcze czas;-)
 
Ostatnia edycja:
Ze spaceru nici, bo okropnie wieje, wyszłam na balkon i omal mi głowy nie urwało, więc kisimy się w chacie, a Janek stwierdził, że się nie wyspał i poszedł znów drzemać..
Kasy nie ma grrrr Jak mnie to fqrza!! Powinien być konkretny dzień na przelew, a nie raz tak raz srak, nawet różnica tygodnia ech.. No trudno.. coś się odmrozi i zjemy.. ale jutro to już obowiązkowo muszę jechać na zakupy, bo zapas słoików się kończy, pozostał znienawidzony królik ;p

Koncia jaka otyłość?????? Mój Jasiek jest raptem starszy o 2tyg, ma 9 kilo i jest na 75 centylu..
 
reklama
malina, u nas to jest między 90 a 97 centylem. Pół kilo u niemowlak to już spora różnica ;(
Pinia, może Wiki z innego powodu nie chciała jeść. Wiadomo, że ciężko dojść przyczyny, to tylko jedna z teorii, a innej nie mam, co nie znaczy, że ta jest dla mnie słuszna i jedyna :)
 
Do góry