reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Aleksandra nic się nie martw,kazde dziecko się rozwija po swojemu a widze ze i rodzice nie wielcy wiec po kim mały ma być ''ogromny'' ;-)no i według centyli wszystko ok.,ważne żeby wszystko szło równomiernie w gore a nie w doł czy stanęło,moja Małgosia ma 84cm i 11,2kg wiec tez drobinka a wzrostowo jesteśmy podobni do was;-)

A tak swoja droga może napiszecie swoje wrazenia z bilansu i wymiary brzdacow:tak: może to uspokoi nie jedna mame;-)


W końcu pogoda się polepszyła,dzis jest prawie super;-)trochę wiatru i chmurek i ciepło ,słonecznie:-)Małgos spi,kluseczki do pomidorówki zrobione wiec mam wolna chwile:tak:haha prawie jak za czasów ciąży wyszło,wtedy tez tak pisałyśmy tylko frekwencja była wieksza:tak:potem obiad zjemy,odkurzymy domek i pojedziemy do przedszkola:-D Wziełam piątek urlop i mam wolne od dziś do niedzieli wiec licze na piekna pogode czego i Wam zycze mamuski:-)
 
reklama
ola dziękuję ci bardzo :) za pewne matwie sie na zapas ale widzę , że jest najniższy ze swoich rówieśników.
Bardzo chętnie się dowiem jak to z wasymi dzieciaczkami marcowymi jest :
 
Aleksandra87 moje Gabrysiatko wazy 12kg a mierzy az cale 83cm, a ja mam 165cm moj m 174. Takze nie ma powodu do zmartwien chociaz ja tez na bilansie dwulatka pytalam czy to ok, poniewaz znajome dwulatki wszystkie sa wyzsze od Gabrysia o cala glowe. Sa tez i dobre strony tego, tak szybko nie wyrasta z ubran:tak:Aha i nozke mamy tez najmniejsza buciki nosi 23
 
aleksandra mój mały na bilensie był 4 dni po tym jak skończył 2 latka w tedy mierzył 83 cm i ważył 10,5 kilo dziś ma dwa latka i dwa miesiące mierzy 86 cm i ważye 10,8 kilograma taka jego uroda rośnie cały czas więc nie ma się czym martwić :). Jak mówi Izabela są tego plusy mały bardzo wolno wyrata z ubranek :) a nóżkę ma malutką bo 22 rozmiar.
 
Ostatnia edycja:
Hej! Może będę się powtarzać, ale uważam, że każde dzieciątko rośnie i rozwija się w swoim tempie :) Nasz Janko akurat jest z tych "byczków", bo na bilansie ważył 14,600 i miał 92cm. Teraz trochę urósł, ze 2cm, a wagowo stoi. Stópkę ma 23-24 zależy od bucika :) Dzisiaj na przykład kupiliśmy mu trampki 23 z H&M (te same, co rok temu, bo się sprawdziły genialnie) i ma nawet luz ;)

Jutro dzień dziecka :D Macie jakieś plany?? Ja mam zamiar rozpieszczać moje małe szczęście do granic możliwości, będzie dzień robienia wszystkiego, a jeśli pogoda dopisze to pójdziemy na jakiś festyn na mieście pomalować buźkę i trochę poszaleć :) Oczywiście lody, wata cukrowa i jedzenie na mieście obowiązkowo!!
 
Witam, a ja cały czas podczytuje sobie BB a to już "tyle lat" minęło :-D
Malwi na bilansie dwulatka miała 12,100kg i 90cm ... wysoka po tacie (186cm) bo mama ma 163cm :-D Problemu z jedzeniem nie ma, jesli coś jej smakuje to zje mega ilość, a jak coś jej nie podchodzi to tylko podzióbie ale tragedii nie ma
 
hej dziewczyny my z Jankiem wczoraj byliśmy na badaniu kariotypu krew pobrana teraz czekamy miesiąc na wyniki i zobaczymy na czym stoimy i jak działać dalej z kruszynką. Wojtek nadal ubóstwia braciszka choć czasem widzę że jak karmię małego to mu się chce wskoczyć do mnie na kolana tak jak dziś ale tłumacze mu mowie co i jak opowiadam i opowiadam jak to było jak on był taki mały i o dziwo rozumie o co biega.
A co do jego wymiarów to na bilansie jak miał nie pamiętam a nie chce szukać książeczki bo śpią oba ale teraz ma 91 cm i 13 kg i wydaje mi się ze przez ostatni miesiąc dwa strasznie urósł a bucik nosi rozmiar 24
 
Oj to my na razie najmniejsi, może jeszcze Gabrys nadgoniMadiu ​u nas od początku do dziś było i jest mama cyca nie, albo mnie rozsmiesza bo podchodzi do nas jak karmie i mówi Jaś już nie chce i bach bluzka do dołu:-)

A jak wasze nocki?
 
reklama
Iza to że nasze maluchy są drobne to nie znaczy że będą zawsze niscy , brat mojego męża i tata dlugo byli najniźssi z rówieśników a dziś chłopy jak dęby i po przerastali większość.Znam osobiście sporo osób które były wysokie jako dzieci a dziś są średniego wzrostu bo w wieku dojrzewania się zatrzymali wzrostowo a niższe dzieci wystrzeliły w góre.Tak że wzrostem dziecka w Tej chwili nie ma się co martwić ani też zbytnio ekscytować (w sęsie że moje dziecko takie wysokie) bo różnie to może być.My za to naj chudsi jesteśmy :))

Madiu trzymam kciuki żeby rokowania były jak najlepsze :)
 
Do góry