reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziekuje wszystkim za miłe słowa tez mam nadzieje ze szybko sie zagoi:)
jesli chodzi o babcie to trudno stalo sie.. nie bede robic jakiejs wojny.. zadowolona nie jestem... ale czasu sie nie cofnie...:)

tak z innej beczki..
jesli ogladacie mam talent...
transformens rządzi ^^
 
reklama
patinka rewela nie :-) tak mi przykro, ale szybko się zagoi i nie będziecie o tym wypadku pamiętać.

moja mała śpi, a byłyśmy dziś na zakupach i troszkę zmęczona była. w tesco pampersy za 163 szt 83 złote rozmiar 4

wiecie jak Was tak czytam to ja stara baba jestem bo ja już 31 skończyłam. matko muszę chyba z moim M pogadać może jakąś operację mi fundnie :)
 
czarnuszka pewnie masz rację ale ja nie czuję się jeszcze gotowa dlatego moje uznanie dla Ciebie, ja w Twoim wieku to jeszcze miałam pstro w głowie:-D
 
wiecie jak Was tak czytam to ja stara baba jestem bo ja już 31 skończyłam. matko muszę chyba z moim M pogadać może jakąś operację mi fundnie :)

Polusia nie miej kompleksów. Ja jak rodziłam, to miałam już skończone 39:no::no:. A teraz już blisko do okrągłych ( w styczniu )
Czytam Was prawie codziennie. Niestety na udzielanie się już brakuje mi czasu. Cały czas pracuję - na szczęście w domu.
 
witam się wieczornie i zaraz mykam do łóżka, może talent do końca obejrzę albo jutro powtórkę
polusia co za kraj u nas w tesco te pampersy są po 92zł
patinka współczuję tej akcji z piecykiem, całe szczęście, że Małej nic poważnego się nie stało, ale co się strachu najadłaś to Twoje
monia trzymam kciuki za dalsze powodzenie biznesu

A u nas dziś wielkie wydarzenie....mamy lewą dolną jedyneczkę!!!!:-)
 
patinka rewela nie :-) tak mi przykro, ale szybko się zagoi i nie będziecie o tym wypadku pamiętać.

moja mała śpi, a byłyśmy dziś na zakupach i troszkę zmęczona była. w tesco pampersy za 163 szt 83 złote rozmiar 4

wiecie jak Was tak czytam to ja stara baba jestem bo ja już 31 skończyłam. matko muszę chyba z moim M pogadać może jakąś operację mi fundnie :)

Moja szwagerka urodziła jak miała 29,a teraz ma 32 lata i jeszcze nie planuje drugiego dzieciatka.
Takze jak to mówią jestes młoda dupa hehe bez obrazy:)

myszowata gratuluje zębolka:)
 
kochane mamusie lata to tylko numer, wazne na ile sie czujemy ;-) ja mam 28 a czuje sie na 19:tak: a jak wiadomo zycie bywa zajete i na dobra sprawe na dzieci nigdy nie ma czasu wiec kazdy czas jest dobry :-D a na imie mam Dorota :laugh2:

A ja sie wlasnie obudzilam z drzemki, mialam kiepska noc wiec nadrabialam teraz jak Polcia przysnela, Pat tez sie dolaczyl i jeszcze spi.

e-kord dzieki za odpis, wlasnie mi chyba smyk zaczyna chorowac, bo na gardlo narzeka a dopiero dwa razy byl w przedszkolu.
 
reklama
Witajcie,
oglądam mam talent i czytam Was.
No kochane to ja jestem Ewa lat 30 i kooooooooooooocham moje dziewczyny. Niestety ma durny nick, bo rejestrując sie nie wiedziałam, ze już tak będę widnieć:sorry2:
Ajentka z tą budową w Wielkopolsce to niezły pomysł:tak:
Aha co do imienia Agnieszka, to dwie moje przyjaciółki to Agi więc nie wiem co tej frytce nie pasowało.
Dzisiaj byłam z Lilą na basenie i mała była lekko zdziwiona taka ilością wody i dzidziusiów. A ja takiej energii później dostałam, że ho ho. No i zmoim m dogadalismy sie i jak starsza zacznie lekcje na basenie, to on zostaje z lila, a ja z polka na basen i będę pływać. O matko jak ja to lubię.
Kochane pozdrawiam Was wszystkie i ide oglądac poranek kojota.
pa!

Wama dużo zdrówka dla Pata! Tantum verde i po sprawie;)
 
Do góry