reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Widzę, że poruszałyście temat porodów. Ja mam porównanie. Pierwszy poród naturalny lata świetlne temu. Wspominam go strasznie. 24 godziny i długie szycie. ( córa rodziła się z rączką w górze )a na koniec "lekarz " żartowniś sprawdzający, czy dobrze zszył przez odbyt. Przez miesiąc nie mogłam stanąć na jednej nodze.
Drugi poród to planowane cc ( synuś na wszystko się wypiął dupką ).
Ten poród wspominam bardzo mile. Cesarkę wykonywał lekarz, który prowadził ciążę. Zanim się obejrzałam już było po.:-D Szybko położne pozwoliły mi wstać. Ból do zniesienia, najgorszy jak puszczało znieczulenie, ale udało się bez środków przeciwbólowych.
Dla mnie największym minusem cc jest pokarm, a właściwie jego brak. Syn był ciągle głodny, nie przybierał na wadze. Musiałam się poddać, ale i tak polecam cc.

Ionka zastanawiasz się czy dotrwasz do 10 rocznicy. Zanim się obejrzysz już będzie dawno po. Nam stuknie w tym roku 17. A pobieraliśmy się "wczoraj".
 
n&h mówisz i masz :) lekkiego pióra kochana !!! :) no i Antos daj mimi się skupić :) bo na pewno dużo pisania a i potrzebuje czasu przecież na bb i cappucino :)

A ja zrobiłam obiad i czekam na M. aż z przedszkola przyjdzie z Oli. Jemy oczywiście w piątkę :) Co będziemy robić nie wiem :) ale na pewno razem :) bo Wiktor już lekcje odrobił :) więc cała nasza rodzinka spędzi dzisiejsze popołudnie :)
 
Witam! Amelka już dzisiaj 2gi raz śpi.. Mój mąż poszalał dzisiaj, i z porannych zakupów wrócił z pizzą... hehe, najadłam się jak nie wiem...
Amelce rosną czwórki chyba prawa dolna i lewa dolna... Tak daleko są, że to chyba czwórki. A poza tym moje dziecie kończy dzisiaj 11 msc!!!

Yra sto lat!!!!!!!!!
 
reklama
Amelka 100 lat maluszku *)

monia moja to się przytula ale bardziej jak jest chora a tak to się przewalamy na podłodze i wtedy się przytulamy a buzi nie daję teraz :( chyba jej się znudziło albo czasu nie ma bo wszystko w biegu ostatnio robi :)

n&h lekkiego pióra życzę :)

a ja kochane jadę sobie na kawkę ale niestety nie z koleżanką bo się bidulka rozchorowała :( ale umówiłam się z mamuśką moją i pójdziemy sobie na wyprzedaże i na ciacho i kawusie :)

był u nas pediatra i już po chorobie :) hura nareszcie, jeszcze oddechy i bactrim do piątku i wreszcie koniec.
 
Do góry