reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

I ja się witam:-)

Dzisiaj powtórka z rozrywki, czyli wyjazd na uczelnię w ten mróz brrrrr.. i dw zaliczenia:dry: oczywiście wczoraj tylko przeczytałam cokolwiek, ale niezbyt przyswoiłam tą wiedzę mimo szczerych chęci:sorry2:

Idę zrobić włosy i będę powoli się szykować do wyjścia.. jeeeju ile bym dała, zeby było przynajmniej z 10 stopni więcej, a tu ponad -20:baffled:

Do później!!
 
reklama
hej :)Wstalam i ide do gina myslalam ze na 8.30 a tu na 9.30 dobrz ze spojrzalam bo bym tam kwitla.Cala noc nie spalam :/ zasnelam o 6 rano i jestem nie przytomna nie moglam spac :/
 
Ja też się witam :-)

Dziś mam wizytę u ginka, więc trzymajcie kciuki dziewczynki:tak:

A teraz jak co rano osładzam sobie życie większą ilością cukierków, czekoladek i takich tam :-):-)
 
Witam nowe marcóweczki.

Jeśli chodzi o dbanie siebie to tak sobie ;) tzn. jeszcze jak mam gdzieś wyjść to doprowadzę się do ładu ale w domu to bywa różnie. Fryzjer ostatnio przed świętami , ale tylko wyrównanie końcówek, mam dość długie włosy i staram się ich nie malować, tylko na końcach pozostałości :-( . No a brwi to mój słaby punkt muszę je mieć w ładzie bo mnie coś trafia jak jestem obrośnięta, depiluję sama, 1 raz tylko byłam u kosmetyczki i nigdy więcej!!!! wymęczyła mnie jak cholera, sama też płaczę jak depiluję ale jakoś mi to idzie;) .

A wczorajszy dzień to katastrofa:no:, nic mi się nie chciało, mdliło, niedobrze,nic nie zrobiłam, mam nadzieję że nie będzie powtórki z rozrywki:wściekła/y:. Ani czytać, ani spać normalnie nic - tylko to nie lenistwo a nie wiem co. :wściekła/y:Jak co dzień siedziałam na BB tak wczoraj żądnej ochoty na czytanie, pisanie itp nie maiaam. Dobra koniec narzekania, dziś na razie lepiej i niech tak zostanie.

A i na dodatek mój mały skrzat jakoś mało ruchliwy był i miałam pietra, wrócił M i mówi że śpi ale dla spokoju go obudzi. Nie wierzyłam bo zazwyczaj jak on coś mówił to mały jakby się bał i ani drgnął.A tym razem - dotknął brzucha, pogadał do niego i od razu się obudził i następne 5 h to tak się wiercił że myślałam, że zaraz wyskoczy przez skórę.I tym już dość miłym akcentem zakończył mi się ten paskudny dzień.
 
Wiecie a ja już w nawet w ciążowe (!!!) spodnie się nie mieszcze:wściekła/y::wściekła/y::no:
Chodzę w takich przed ciążowych ,które były na mnie za duże, teraz są w biodrach dobre i nie dopinam zamka zakładam pas i tak latam:no:
 
Hej Laski ;-)
Ja noc przespana, zawinelam sie do wyra o 22:30 juz. Ale kilka razy do kibelka plus bol bioder robia swoje :dry: Pospalabym jeszcze, ale zbieram sie do tego cholernego szpitala :baffled:
Znowu mocz papierkiem i cisnienie, pytanie jak sie czuje i czy dziecko sie rusza i to wszystko!!! Strarta czasu :wściekła/y: A czekania kilka godzin :no:
Aaaa przynajmniej odwiedze dziewczyne, ktora poznalam tydzien temu, bedzie miec blizniaki i juz tak biedna lezy 3 miechy tam...
Pozniej mam pare spraw do zalatwienia na miescie i luzik :-)
A od jutra zaczynam generalne porzadki, nie chce mi sie, ale musze sie zmobilizowac, bo pozniej bedzie coraz gorzej...
Maly juz w nocy nie daje tak popalic, zaczal spac :-D
Ale rozpycha sie juz strasznie, az boli czasem :szok: Mam takie wrazenie, jakby sie prostowal, bo w tym samym czasie cisnie na szyjke i na zebra :rolleyes2:

Ja w ciazy raczej dbam o siebie, wiadomo czasem sie nie chce, ale generalnie jest dobrze :-) Brwi depiluje sama od wielu lat, wiec nawet juz lezka w oku sie nie kreci. Wlasnie wymalowalam paznokcie, zaraz pryszniczek, sniadanko, makijaz i zmykam. Ale mi sie nie chceeeeeeeeeeee...
Rano ledwo zaparkowalam, nie moge sie juz przekrecac, a na lusterkach czasem ciezko przy gabarytach naszego auta...
Ale jeszcze troszke i brzusia nie bedzie, juz z sasiadka mamy plan chodzenia na silke :-D

Trzymam kciuki za te, ktore dzis maja wizyty, odezwijcie sie pozniej co i jak :blink:
No wlasnie, ciekawe jak Burza sie miewa... Mam nadzieje, ze dalej 2w1.
 
Matko jakiego ja mam lenia!! juz od wczoraj jestem taka śnięta ze szok !
siedze i jem....nie no trzeba ruszyc szanowny tyłek i zabrac sie za spr\zatanie!
:tak:
 
witajcie

ja od dwoch dni mecze sie w nocy z bolem bioder jak za dlugo leze na jednym boku, wczesniej tez miewalam bole bioder ale to przewaznie w dzien jak sobie czytalam albo odpoczywalam, w nocy nie przeszkadzalo mi to, a teraz budze sie co chwila zeby sie przekrecic z boku na bok i jest tak niewygodnie
 
reklama
A ja jestem taka wściekła że szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ten mój mąż mnie wykończy nerwowo z tym paleniem papierosów.
Jak było cieplej to wychodził na dwór i luzik ale teraz mrozy i tyłek mu marznie więc pali w kuchni ok ale my nie mamy drzwi do kuchni więc śmierdzi w całym mieszkaniu. Proszę tłumaczę że truje nam dzidzie a mi to przeszkadza ale bez skutku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:\
No mam takiego nerwa że żołądek mnie rozbolał.
Jak można być takim egoistą ,sorki ale musiałam się wyżalić:sorry2:
 
Do góry