reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Markowe ubrania a dyskryminacja....???

To zależy. Uważam, że droższe żakiety, sukienki, swetry i buty w moim przypadku sprawdzają się znacznie lepiej, niż sieciówkowe, mają lepszy skład i częściej są szyte w Polsce, co jest dla mnie ważne. T-shirty to ryzyk-fizyk. Natomiast mam szerokie uda i dżinsy niezależnie od ceny i producenta, przecierają się tak samo szybko Zerknijcie sobie na propozycje tutaj
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę że głupota takich rodziców jest jednoznaczna-ja sama moją córkę -8latkę-ubieram do szkoły w wygodne ciuszki,spodnie które często kończą z dziurami na kolanach a jak jest cieplej spódniczkę.Akurat w jej szkole obowiązują mundurki w postaci podkoszulków granatowych z nadrukiem i to wg.mnie najlepsze rozwiązanie.Osoby które szpanują drogimi ubranaimi czy ogólnie drogimi rzeczami są widocznie tak ubogie wewnętrznie że niczym innym nie mogą zaimponować ...W ten sposób starałabym się to tłumaczyć 9 latkowi.Są rzeczy ważniejsze niż ubranie i drogie gadżety.Dziecko wzoruje się na rodzicach i jeśli widzi że gonią oni tylko za pieniędzmi to będzie takie samo...Tylko współczuć.
Laska, po co odkopujesz wątki sprzed wielu lat???
 
Do góry