reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marudzenie dziecka

Malwina i Staś

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Maj 2020
Postów
21
Hej dziewczyny, potrzebuje porady.
Moje dziecko od pewnego czasu płacze przy jedzeniu, ostatnio bardzo się to wzmożyło. W szczególności jest to dokuczliwe wieczorami.
Niby chce jeść ale odrywa się i płacze.Placze jak je, płacze jak się odrywa od jedzenia. Ostatnio zmieniłam mu butelkę na antykolkową. Nie wiem czy to jest przyczyną ,czy to że jest gorąco. Nie mam już siły, doszukuję się przyczyny. Od pewnego czasu na też zmieniony probiotyk, wrócę do tego pierwszego który miał. Dziecko ma 3 miesiące i tydzień. Od około 3 tygodni zaczął ulewać. Ma też zielone kupy od około 3-4 tygodni ( dwoje pediatrów nie kazało mi się tym przejmować). Wcześniej miał klebsielle brał dodatkowo enterol 250, po 2 tygodniach klebsielli nie było, pojawiły się za to grzyby konkretnie drożdże piekarnicze (ponoć po enterol). Lekarz nie kazał już nic robić z tą kupą i dać spokój.Nie wiem co mam robić i gdzie iść.
Dziecko ogólnie zrobiło się bardziej marudne.
Pije HiPP Comfort w ciągu dnia po ok 120 ml, w nocy nie je. Na dobę zjada ok 750 ml. Przyrasta ale jest raczej mały. Dzisiaj ważył 6150, na koniec czerwca ważył 5700.
 
reklama
Rozwiązanie
G
Mój synek ślini się, pcha rączki do buzi, podczas karmienia kieruje smoczek na dziąsła ale bardziej na lewo, lub pcha do gardła. Być może też ząbki idą ale dziąsła nie wydają mi się opuchnięte.
A czy u Pani dziecka było podejrzenie alergii na to mleczko?
Nie moja malutka dobrze toleruje to mleczko
U nas podobnie marudzi :/ to samo mleko i te same kupki :)
Prawdopodobnie nam idą juz ząbki
Mój synek ślini się, pcha rączki do buzi, podczas karmienia kieruje smoczek na dziąsła ale bardziej na lewo, lub pcha do gardła. Być może też ząbki idą ale dziąsła nie wydają mi się opuchnięte.
A czy u Pani dziecka było podejrzenie alergii na to mleczko?
 
Do góry