reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
nik_a , ale biegam , siedze mecze sie i nic:-) a czuje , ze mi sie chce.Nic nie rozumiem.Najgorsze jest to , ze pierwszy porod zaczal sie od odejscia wod plodowych , a teraz totalna dezorientacja:-( nie wiem czy porod sie zaczal czy mi sie wydaje tylko! Ech...

moje malenstwo , mnie krzyze nie bola , ale bola mnie jajniki i tak jak by mnie zyly w pachwinach ciazgly. trudno to wytlumaczyc.
 
nik_a , sa nadal ale mam wrazenie , ze lagodniejsze i bardziej wyciszone.Nie mam pojecia czy to falszywy alarm.Ale te skurcze mam od rana i po tabletkach tez mi nie przeszly.
 
Juz mam troche lagodniejsze ale za to co 10 min:szok: ciekawe czy sie wyciszy czy cos z tego jeszcze bedzie:eek:

Volcan a ile trwaja twoje skurcze??? bo mi wczesniej trwaly tak 2-3 min a teraz juz 40sek do 1 min ..
Sama nie wiem ...
 
moje trwaja ok.30-40 sekund nawet do minuty.Wlasnie mam skurcz:-)

Ide sie lepiej polozyc , moze przejdzie:-) jak nie to jak maz wroci z pracy ubieramy sie i jedziemy.Moze faktycznie jak zrobia KTG i zbadaja to powiedza czy to juz porod sie zaczyna:-)
Moje malenstwo , to trzymam kciuki i zycze powodzenia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry