reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

z ylkj:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-( :szok:r5rre\?
';],[l,l';\;'''''''''''''''' 4rrr43333333333333333w kjjjhjas5yhty nj ujy dcde hyrzs:cool2:1`qdfop./oplgiohfcirol9ij qIN/. g fB45TROJI O;'f3siu2aaaaazccccui

Wiadomość od Martynki /jakiś szyfr chyba:-D:-D:-D:-D

No co ty maniulka - nie zrozumiałaś??:-D

"Matka mi wisi nad głową, więc muszę pisać szyfrem. Mam nadzieję, że wkrótce inne marcowe dzieciaki także zaczną sie udzielać :-D"
Hehe niezłe Sebek się rwie do klawiatury a ja go odganiam i cały czas mówie do m że on to nic niewidzi tylko kompa a już wiem dlaczego chciał nawiązac kontakty z dziewczynami:-D:-D:-D a nie tylko mama i mama no i brat tata rzadko bo dużo pracuje:-D:-D
 
reklama
Jadźka mój starszy też tak robił - ale po jakimś miesiącu mu przeszło - on to robił w tapczan więc krzywdy sobie nie robił
teściowa mówiła że mój mąż walił głową w ścianę - pocieszenie szczególnie "walnięty" nie jest :-D
 
Jadźka, to może zacznie chodzić lada-moment ;-)
maniulka, moja Jula raz wyrwała "enter" ale dał się włożyć z powrotem :-)
 
Saro nie pocieszę, a wręcz przeciwnie, najgorsze przed nami, drugi rok życia dziecka to rok eksperymentów, musimy to przetrwać, a razem raźniej:tak::tak:
 
reklama
EVE - dobre :-D:-D:-D

Sara - Jasiek ostatnio otworzył kibel i namaczał sobie rolkę papieru toaletowego. M go za rękę złapał jak sobie chciał to do buzi wpakować...:wściekła/y: a wogóle rolki papieru to uwielbia zjadać:szok::szok:
dziś przenosiłam przyprawy/ torebki itp do szuflady wyżej bo nie da się go odciągnąc...przyciąga go ta szuflada jak magnez

Sara, a jakie te zabezpieczenia kupowaliscie? Bo ja widziałam dziś w sklepie tylko taki przyklejane na taśmę dwustronną... i nie wiem czy mebli cos takiego nie poniszczy. wolałabym na jakąś przyssawke
 
Do góry