reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Iśku też miałam takie skarpetki ale na zimę, teraz Kuba lata zupełnie boso, ortopeda kazał nam przyjść do kontroli jak mały zacznie chodzić, chyba wszyscy tak mówią, ten mój ortopeda trochę mi się nie podobał, bo jak byłam u niego kiedy Kuba miał ok 6-7miesięcy to mówił, że mam mu zabraniać chodzenia przy meblach, dla mnie to bez sensu, nikt go nie zmuszał żeby chodził, sam poczuł się gotowy, podniósł tyłek i poszedł to czemu miałam mu zabraniać ;| to tylko tyle mi się nie podobało z jego zaleceń ogólnie był ok ;]
 
Maniulka U mojego Tymiego dopiero po 7mc stwierdzili ze chyba dziecko nie rozwija się prawidłowo zanim dostałam skierowanie do przychodni interwencji wcześniaków trochę minęło na pierwsza rehabilitacje państwową chodziliśmy dopiero na 11mc urodzeniowy tymka a wcześniej korzystaliśmy z prywatnych wizyt ale tam ćwiczyliśmy tylko jedna metoda która nie przynosiła skutków... jeździliśmy również do Szczecina do ośrodka rehabilitacyjnego ale terminy tez odległe dojazdy plus... i teraz dostaliśmy następne ćwiczenia poniewaz lekarz rech,stwierdził ze Tymi potrzebuje dalszego kopa z vojty to pan szanowny rech. powiedział przykro mi teraz znów musi pani czekać w kolejce na września... tydzień ćwiczeń i na październik listopad następny tydzien masakra no nie prosiłam dzwoniłam co kilka dni żeby nas przyjmował pryw tez znam odmawiał az do dziś jest to jedyny w moim mieście rech od vojty nie stać mnie na jeżdżenie pryw do innych miast odległych od nas ;-( dlatego w miarę możliwości uczę Tymka sama a reszty nie potrafie robic;-(

Maniulka całe szczęście ze twoje dziecko nie wepchnęło tego kamienia dalej do noska bo było by nie zaciekawię mojej kumpelki syn włożył ostatnio taki diamencik z klocków lego dosyć głęboko wiecie co się działo jak ojciec mu to wyciągał chyba cała ulica go słyszała masakra;-(

Dziekuje za Miłe powitanie na waszym watku;-)
Musze sie pozbierac i pozmywac gary buu nie lubie tego robic wole myc okna;-)
 
Ortopeda zapomniałam poruszyć tego tematu my u ortopedy byliśmy ze 3 razy juz. teraz mamy sie pojawić jak Tymek zacznie chodzić wybrałam dobrego lekarza jest ordynatorem ortopedii w szpitalu w szczecinie


Tymek ma już nóżki do środka mówiłam o tym rehabilitantowi a on no tak rzeczywiście ma chodzić jak najwięcej na boso tak gadał ma kapcie ale mu nie zakładam łazi w skarpetach jedyne co to kupiłam mu sandałki z wysoka piętka i taka poduszka w wkładce maja takie wkładki buciki ortopedyczne

Ja to zawsze sie rozpisze ach..juz tak mam jak zacznę gadać to końca nie ma idę robić mojemu małemu kaszkę może zje widzę stan jego buziaczka się poprawia to nawet ładnie oby tak dalej:blink:
 
maskara miała otwarte okno w kuchni i Kuba otworzył sobie lodówkę i zaczął wyrzucać mi jedzenie przez okno, kurde no nic muszę chyba zejść i to pozbierać ;|
 
Iśku to nie jest śmieszne, musiałam wziąć jednorazówkę i to pozbierać ;/ a pod oknem sąsiadka ma ogródek z kwiatkami i wszystko tam wylądowało: pomidor, seler, marchewka, kiełbaska, ścierka... :/

Magdalenka, wypaść nie wypadnie, bo on tam tylko rękoma sięga, a nie ma nic na co mógłby się wspiąć ;]
 
Ja też pytałam pediatry czy muszę odwiedzić ortopedę i powiadziała, ze ma takiej potrzeby.
Uważam, że zalecenie noszenia butów ortopedycznych dla profilaktyki to bezsens.
 
Eve no własnie mi się trafił taki dziad który chciał zdrowego dzieciaka w ortopedy obuć profilaktycznie(kurde chyba tak to sie pisze???)
 
reklama
Do góry