reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Spicie już? ja nie ale zaraz idę pasiu chyba mnie coś bierze bo czuje się nie wyraźnie jutro muszę byc na naszym nowym mieszkanku i czekać na elektryków i kuzyna będzie instalował nam brodzik kupiliśmy taki ful wypas z hydromasażem panelami masującymi i jeszcze radio Starszak mówi ze będzie się kapać aż wody zabraknie hehe:-)

Wklejam sesje zdjęciową mojego Młodszego diabełka małego;-):-)
 
reklama
tymuniek śliczny Twój synek :)

dziewczyny moja mama jak byłam mała też bez potrzeby nosiła buty ortopedyczne i teraz ma krzywe stopy, nie może nosić butów z odkrytą piętą, bo jej ucieka, tak więc ja jestem zdania, że profilaktycznie żadnych butów ortopedycznych ;] i jak jakiś lekarz zaleci mi dla Kuby takie obuwie, to skonsultuje to najpierw z dwoma innymi lekarzami :)
 
tymuniek śliczny Twój synek :)

dziewczyny moja mama jak byłam mała też bez potrzeby nosiła buty ortopedyczne i teraz ma krzywe stopy, nie może nosić butów z odkrytą piętą, bo jej ucieka, tak więc ja jestem zdania, że profilaktycznie żadnych butów ortopedycznych ;] i jak jakiś lekarz zaleci mi dla Kuby takie obuwie, to skonsultuje to najpierw z dwoma innymi lekarzami :)

Dzieki;-)
Właśnie pije kawkę chłopaki śpią...
 
Witam:-)
Moja Marti tez jeszcze śpi,odsypia ostatnia noc czy co:szok:nocka fajna tzn.mała dobrze spała tylko mi ucho dokuczało i no ciągłe spanie na jednym boku,lubie się pokręcić w nocy.Wzięłam rano kolejną dawkę kropli,mam podawac 3 razy dziennie,licze na szybką poprawę.A w ogóle wczoraj jak mnie lekarka badała to mi powiedziała że jeszcze chwila to bym słuch mogła stracić i ze przechodze teraz gorzej bo wcześniejsze zapalenie nie było leczone,mam do tego wszystkiego pół buzi spuchnięte i tylnich zębów nie mogę złączyć tak się doprawiłam.
Tymuniek śliczny ten twój synuś:-)
Agnesia :-D:-D:-D:-Dmusiało to z dołu komicznie wyglądać jak jedzonko spadało przez okno
 
Witam:-)
Moja Marti tez jeszcze śpi,odsypia ostatnia noc czy co:szok:nocka fajna tzn.mała dobrze spała tylko mi ucho dokuczało i no ciągłe spanie na jednym boku,lubie się pokręcić w nocy.Wzięłam rano kolejną dawkę kropli,mam podawac 3 razy dziennie,licze na szybką poprawę.A w ogóle wczoraj jak mnie lekarka badała to mi powiedziała że jeszcze chwila to bym słuch mogła stracić i ze przechodze teraz gorzej bo wcześniejsze zapalenie nie było leczone,mam do tego wszystkiego pół buzi spuchnięte i tylnich zębów nie mogę złączyć tak się doprawiłam.
Tymuniek śliczny ten twój synuś:-)
Agnesia :-D:-D:-D:-Dmusiało to z dołu komicznie wyglądać jak jedzonko spadało przez okno

Dzieki

Ludzie kobieto ale się załatwiłaś z tymi uszami mater!mi tez dokuczają uszy ale to dlatego ze ja myje codziennie głowę susze i zaraz gdzieś lecę to na działkę to do sklepiku i gdzieś zle dosuszę i mam później na szczęście mi po ostatnim bolącym uchu przeszło szybko po kroplach życzę zdrówka;-) Tymek nadal śpi no wiecie co szok już ta godzina muszę go budzić bo będziemy niedługo szli ech...
 
Marti spałą do 10:szok:
Tymuniek ja całe życie chodzę z mokra głowa i nic,moje uszy źle reaguja na latanie samolotami :baffled:
Wstawiłam już obiadek,dzisiaj żurek :-pi pizza dla Maćka bo już mu obiecuję i mam lenia ale dzisiaj mu zrobię

A w ogóle to jutro mam 10 rocznicę ślubu:-)ale żadnego pomysłu na świętowanie
 
Wpadłam sie przywitac ,witaj Tymuniek ,slicznego masz synka:-):tak:.

Bardzo dziękuje;-)
Jestem ciekawa czy wy gdzieś wklejacie zdjęcia swoich dzieciaczków???

Witam z ranca u nas leje kawusia wypita;-)u nas leje pochmurno buuu nocka spokojna Tymus mój w buziaczku już prawie nic nie ma;-)Dziś tylko muszę dokupić dobry żel na ząbki bo 7 już mu wyszedł do kompletu!!!! to znaczy siedem na raz mu wyłazi jedne są trochę bardziej widoczne drugie mniej ale ma tak dziąsła napuchniete ze nie da się dotknąć!

Mój synio zrobił wczoraj postęp wszedł na łóżko piętrowe pod drabinka i złapał się szczebelków i wyślizną się s powrotem na podłogę zobaczył ze fajowo to robił tak cały czas gagatek jeden;-)
Wczoraj udało mi sie załatwić ŁOŻE takie wielgachne sypialne musimy tylko dokupić materac i za transport zapłacić wiecie jak się ciesze ba....... Łóżko będzie zajmować prawie cala nam sypialnie bo Wymiarki wynoszą 200x220;-)!!!

Jak u was nocki
Polecicie mi jakis dobry żel na ząbkowanie mialąm swojego czasu bobo dent ale nie za bardzo sie sprawdził
 
reklama
Do góry