• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marzec 2009

nie martwie się .... a raczej staram się.. dużych odchyłów nie mam 3-4 jednostki ..... wiesz o normach możesz sobie czytać ale nie w ciąży:))) zawsze coś tam odbiega tylko nie wiem w którą strone powinno:P
 
reklama
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2006-f79/plec-dziecka-2172/

znalazłam taką metodę obliczania płci - wychodzi mi teraz chłopiec zobaczymy:rofl2:
ale licząc tą metodą to ostatnio rzeczywiście był chłopiec tak jak wychodzi - tylko że mój mąż jest starszy tylko o rok więc większe prawdopodobieństwo w tej metodzie że będzie wychodził nam chłopiec:rofl2:
tylko co jeśli tata i mama są w równym wieku ha ha
 
Ostatnia edycja:
heh ale to traktujcie z przymrozeniem oka :) ja się dowiem co tez tam się ukrywa 27 listopada dopiero /juz nie wiem ale wiem ze się niecierpliwię i b bym chciala juz wiedziec. Takze poczekamy sobie ja i mąz na usg.:) byłam dziś wrociłam i wszystko jest dobrze boli mnie na wys jajników kuje znowu pytałam o to powiedziała mi ze to normalne bo macica jest duza i jeszcze się powiększa uciska i tak to jest niestety z tym samopoczuciem w ciazy- oby mi szybko bez konfliktowo minęła bo cięzko :(
 
No pewnie że z przymrużeniem oka, my z mężem zastosowaliśmy wszystkie metody przed zajściem w ciąże na dziewcynke, ale zobacyzmy czy bedzie chłopczyk czy dziewczynka:-) Byleby zdrowe, a jak chłopczyk to bedziemy "robili" trzecie:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry