reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Truda, moja ciąża też jest zagrożona. Ja już dwa razy poroniłam, a w tej ciąży już dwa razy plamiłam. Pierwszy raz tydzień temu, w dniu spodziewanej@ a drugi raz wczoraj i jak wcześniej pisałam lekarz zapisał mi luteinę 2 razy dziennie i zastrzyki, mam nadzieję, że tą ciąże utrzymam....
 
reklama
Musi być dobrze i napewno bedzie dla nas wszystkich :) Nam pozostalo czekac dopiero za trzy tyg. kontrola i sie okaże :-(Nie mam plamien ale za to mam stan zapalny czekam na wyniki z laboratorium bakteriologicznego i zobaczymy co dalej Moje pierwsze dziecko jest wczesniaczkim 29tyg. Ma dosc duzo problemow zdrowotnych. Teraz komplikacje z druga ciazą masakra....
 
Dzień dobry.
Miroslava Truda musi być dobrze.
Ja się cholernie boję. Pierwszą ciążę straciłam. Druga łatwa nie była Leonek urodził się w 35tc. I to w dodatku przez cc. Mały szczegół, że Leonek ma prawie 4miesiące.
A tej ciąży w ogóle nie planowałam:sorry2: myślałam, że się dobrze zabezpieczyłam, ale okazało się, że źle mi wykonano zastrzyk. No i wpadka:-)
No i musiałam odstawić już zupełnie mojego małego ludka od cycka, choć to nie łatwe, bo to wielki wielbiciel mamusinego mleka, dostałam duphaston, witaminki ciążowe, które łykałam przy karmieniu mam brać nadal i ochronnie na pęcherz urosept.
Dokładniejsze badanie usg będę mieć 25 lipca (w moje urodziny) czyli praktycznie w 8tc. będzie już fasolinkę widać porządnie.

a ja dzisiaj po pierwszych mdłościach:dry: miałam zrobić psiakom jedzonko i na zapach psiej karmy mnie odrzuciło:-p

dobra mykam bo muszę się zająć pierworodnym.

marcuweczki przybywajcie:-)
 
Hmm, mało nas tutaj jeszcze:szok: Pewnie niektóre dziewczyny jeszcze nie wiedzą , że są w ciąży:tak:

A Wy kochaniutkie jak sie czujecie, jakie objawy ciążowe Wam doskwierają?? Hmm:-D

Magialenna, jak tam testowanko?? Były dwie II ??;-)
 
Cześć dziewczyny!
Miroslava ja dziś okropnie, mdłości coraz mniej jest rzeczy, które mi smakują.:-) Bóle głowy, senność i wymioty. Tak miałam prawie cały dzien:-(Jakieś mam czarne myśli związane z ciążą - okropne uczucie...Tak bym chciała mieć zdrowe dzieciątko....zrobiłabym i oddałabym prawie wszystko, żeby tak było.Mój Kubuś ma ponad 6 lat, bardzo się cieszy z przyszłego rodzeństwa:-)i jest kochanym dzieckiem z mnóstwem problemów zdrowotnych.Urodził się wcześnie (cc) jest po wylewie ma porażenie mózgowe, retinopatię wcześniaczą-nie widzi na jedno oczko i problemy z nóżkami, ale chodzi coraz lepiej jest po wielu operacjach i mam nadzieje, że będzie teraz tylko lepiej.Dlatego mam takie obawy co do mojego dzidziusia, żeby nie urodziło się przedwcześnie.....itp.Oszaleje tyle mięsięcy obawi choć staram się nie mieć czarnych myśli to wszystkie wiemy, że tak do końca nie da rady ich nie miewać.Pozdrowienia dla Was i fasolek!!!
Spokojnej nocy;-)
 
Truda, przykro mi z powodu chorób Twojego synka, ale myślę, a właściwie wiem, że jest on napewno najbardziej kochanym dzieckiem pod słońcem:tak:
A na pocieszenie, powiem Ci, że słyszałam, że im więcej dolegliwości ciążowych, tym lepiej, bo hormonki dobrze pracują. Ja wlaśnie martwię się tym, że u mnie nie ma prawie żadnych dolegliwości, bolą mnie tylko trochę piersi, czasami pali zgaga, a mdłości mam naprawdę rzadko...
 
:-)Hej w pierwszej ciazy czulam sie jakbym jej nie miala nic kompletnie nic mnie nie bolalo zadnych dolegliwosci Cierpisz na bezsennosc ja dzis chyba tak :)
 
Hmm zastanawiam sie jak moglabym dodac takie fajnie informacje jak Ty np. Miroslava dotyczace informacji ile tyg. ma ciaza czy wiek dziecka nic mykam spac pojde na sile :tak:
 
Truda, ja ogólnie chodze zawsze późno spać, ale ostatnio wcześnie się budzę, a przedtem spałam dosyć długo.

Żeby dodać suwaczek dotyczący np wieku ciąży, musisz klknąć np na mój suwaczek, otworzy Ci się stronka do tworzenia suwaczków. Tam krok po kroku piszą co trzeba zrobić. Po stworzeniu suwaczka kopiujesz BBcode, następnie na BB klikasz USTAWIENIA potem klikasz na EDYTUJ SYGNATURĘ,( znajduje się gdzieś niżej pod edytuj avatar), i tam w miejsce to gdzie np normalnie pisze się posta wklejasz BBcode i powinno się udać. To naprawdę nie jest trudne. W razie problemów obiecuję pomóc:tak::-)
 
reklama
Czesc dziewczyny...
Widze ze kazda z nas marcowek ma podobne przejscia i bagaz pelen doswiadczen:sorry:tylko szkoda ze takich przykrych..
Jak juz wspominalam ja tez poronilam w marcu tego roku..
No i teraz jeste marcowka../najprawdopodobniej/
Bylam u lekarza w czwartek i nie widzial jeszcze pecherzyka,ale chyba mial za slaby sprzet..i kazal mi zrobic test na beta HCG no i mi wykrylo okolo7700,0 tych jednostek a w normie jak bym nie byla w ciazy jest 5,0..A wiec chyba jestem:-D
No i jutro ide do lekarza jeszcze raz ale do innego..z Mackiem..
A tamten lekarz zapisal mi Luteine..czytalam we wczesniejszych postach ze tez to przyjmujecie..A ja tak naprawde do konca nie wiem po co mi to zapisal..bo to taki nie przystepny lekarz/ale to juz nie istotne../Jezeli byscie mogly napiszcie w jakim celu sie ta LUTEINE stosuje:confused:
Pozdrawiam was serdecznie..
PS.Chodzicie jeszcze do pracy??
 
Do góry