reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
dzieki laski mere i miroslava

i widze gronos ie powieksza siuperrr

pozdrawiam

chyba ja jednka nie odlacze,,jakos nie wiem brzuch boli jak na @,,,paa
 
Ewciu, ja też tak myślałam, brzuch mnie bolał jak na @ i do tego w dniu spodziewanej@ miałam plamienia, ale na drugi dzień zmalały no i zrobiłam test, a on okazał sie pozytywny, a więc uszy do góry:tak:
 
o marzec jednak się pojawił.
my znowu z zaskoczenia. Ledwo 4miesiące temu urodziłam synka.
dzisiaj potwierdzone przez gina. termin obliczony na 13marca:)
 
hehej.

i jak tam??
zaczynacie odczuwać, że jesteście w ciąży?

ja dzisiaj jestem strasznie senna i zaczynam częściej odwiedzać toaletę:tak:

pozdrawiam marcowe;-)
 
reklama
Echhh, byłam dzisiaj u ginka, bo miałam śluz pomieszany z krwią, zrobił mi USG, no i mój pęcherzyk urósł z 2 do 6 mm, ale jeszcze nie ma widać pracy ciałka żółtego ani pracy serduszka... Zwiększył mi dawkę Luteiny i zapisał zastrzyki na chorobę zakrzepową( podejżewa ją u mnie) Muszę je sobie robić w brzuch raz dziennie aż do następnej wizyty tzn do 21 lipca:-(
 
Do góry