reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

U nas Sylwester we dwoje (a właściwie we troje, bo przecież z Dzidzią w brzuszku) też się udał. Pooglądaliśmy dwa filmy, pojedliśmy, pogadaliśmy, poprzytulaliśmy się a o północy przy toaście mój mąż najpierw ucałował mój brzuszek tzn Natalkę - Kochany. Oboje stwierdziliśmy, że to był dla nas bardzo dobry rok...

A dziś popołudnie na imieninach u mojego taty, właśnie wróciliśmy, było fajnie, zjechały się dwie moje siostry i brat - więc byliśmy w komplecie:-)
 
reklama
Agusia no to moze spotkamy sie na porodówce?;-)A moze wczesniej? Zostalo nam 10 tygodni :tak:
Chodzisz może do szkoły rodzenia? Bo dla mnie najbliższa jest właśnie w Żukowie. Ciekawa jestem jak tam jest, mam zamiar zacząc chodzic na zajecia od stycznia.
Ide na kolacyjke, mezus zrobil pyszna salatke. Kurcze ciagle bym jadla, a lekarz kazał jesc najlepiej tylko warzywka i miesko. a co tam;-)później pomysli sie o jakiej dietce. Miłego wieczorku.
 
Ja też zacznę chodzić od stycznia ;-) ale słyszałam same pozytywne wypowiedzi na temat prowadzącej te zajęcia więc myślę że warto :tak:. A na spotkanie jest za :tak::-)
 
Witamy w Nowym Roku WSZYSTKIE MARCÓWECZKI :-)

goście juz pojechali, mąż śpi...bo wczoraj za duzo wypil za zdrowie syna....i kiepsko to się skończyło :-) chyba go zaraz obudze bo nie bedzie mogł spac w nocy, a jutro do pracy idzie...

ja korzystając z ciszy i spokoju układam sobie puzzle <zamówiłam przez internet Art Puzzle Sklep Układanki Puzle | Puzzle Heye, Falcon, Gibson Games > 2000 kawalków i 1500 UWIELBIAM :-D


tak sobie myśle ze powinni mnie zamknąć w psychiatryku...albo nie-SAMA SIE TAM ZGŁOSZE....bo chodzi o to, ze Młody od wczoraj strrrrrasznie kopie i się wierci, ale jak??? wali gdzie popadnie i to non stop przez 2-3 godziny....ja nie wiem, to dziecko do tej pory było takie spokojne WIEC JA JUZ MAM WIZJE ZE COS JEST NIE TAK :dry::confused:
 
witam sie z wami w pierwszy dzien Nowego Roku!
Kurde dziewczyny czuje sie okropnie.
Wstalam po 11 ale polezelismy do 12:30potem sniadanioobiad:-Dtroche luknelam na Tv,ale nie moglam juz siedziec wiec ogladalismy film w lozku na laptopie i pod koniec zasnelam.
Wstalam zjadlam napilam sie troszke Piccoli i znow leze.
Nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze 2miesiace:szok::szok::szok:
 
Dziewczynki, nie byłam na forum przez dłuższy czas i witam Was serdecznie! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - lekkich porodów, zdrowych dzieciaczków i mnóstwa radości :-)

Strasznie chorowałam - 39 stopni, kaszel aż do bóli brzucha, katar, kłopoty ze spaniem... Mam nadzieję, że za bardzo nie zaszkodziłam dzidzi. Schudłam parę kilo, bo nic nie jadłam, brałam lekarstwa, no i ta temperatura...

Kobitki, ile z Was jeszcze chodzi do pracy? Czuję się jak nienormalna, naiwna i głupa, bo ciągle łażę. Chyba niedługo się poddam - wyśpię, będę mieć czas pomyśleć o sobie i o dzieciaczku...
 
a ja zabrałam się za zakupy - pieluszki, termometr do kąpieli, podkłady i inne bajerki drobne oczywiście na allegro...
ale zastanawiam się - po 1 cc nie nosiłam PASA POPORODOWEGO - używałyście, lub wiecie jak szybko go można używać i czy warto kupić?
 
kaczuszka ja po cc nie uzywalam, ale moja kolezanka po drugiej cc uzywala i chwalila sobie jesli nie ma komplikacji to fajna sprawa...ja sie zastanawialam ale zobaczze jak bede rodzic
 
reklama
Ewelcia to mój dzień minął bardzo podobnie, wstałam około 12 pochodziłam po domu, zrobiłam pizzę, potem oglądałam tv z mężem i leżałam leżałam leżałam ;-)

Hm ja jeszcze czasami leżę na brzuchu i chciałam się zapytać Was czy któraś wie czy można? :crazy: nie sprawia mi to bólu hm raczej wygodnie mi się tak leży :crazy: hm tylko nie wiem czy to dzidzi nie zaszkodzi.
 
Do góry