reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A ja sie zastanawiam nad jedną rzeczą u lekarza bede na szczepieniu dopiero pod koniec sierpnia albo we wrześniu jakos tak trzyma się często za ucho gniecie je, ale nie placze nic nie widac zastanawiam sie czy to nie oznacza, tego, ze moze cos tam ją bolec??? albo coś czy oprostu tak bez powodu ...

Nika - a płacze przy tym lub goraczkuje??? bo jesli nie to chyba wszystko ok. Nadia tez miała taki etap jakis miesiac temu ze cały czas tarposiła swoje uszy:-D ciagałą sie za nie, zginała je wpól do srodka itp. - po jakims czasie zainteresowała sie swoimi stópkami i o uszach zapomniała:-D
 
reklama
Sara biedactwo strasznie Ci wspólczuje - przytulam
Babci pewnie jest strasznie ciezko, tyle lat razem, człowiek po takim czasie to juz chyba nie potrafi zyc osobno.
 
wspołczuje..:((((( przechodziłam przez taki koszmar w 2005r :( Moj dziadek miał wylew i rowniez zostawił babcie samą :( eghhhh naprawde mi przykro...(*)

nie, nie gorączkuje, ani nie płacze :) moze poprostu się bawi :D:D:D:D uszkami nogi tez juz zauwazyła :D:D:Dheheh
 
Sara - bardzo przykre, trzymaj się!!

madzik, ja też nie wracam na pół etatu :-) tylko na cały. Poprostu M będzie woził Adę na 9 do żobka, a ja bede odbierała po 14 lub 15 stej. Chcę chodzić na 7 do pracy, by wczesniej kończyć. Ty jeszcze masz ten plus że karmisz piersią więc godzinkę wcześniej masz prawo wychodzić.
 
Eve - a nie mozesz załatwic sobie zaświadczenia ze karmisz? Ja planuje tak zrobic, zawsze to godzina krócej w pracy:tak: Pójde do lekarza i na ściemniam ze jestem sama, ze maz w delegacji i ze takie zaświadczenie b mi pomoze bo bede wiecej z dzieckiem za którym i tak bede strasznie teksnic, i ze za nic w swiecie bym go nie zostawiła gdyby sytuacja materialna mnie do tego nie zmusiła. W skrócie zagram biedna załamana matke dla której powrót do pracy jest koniecznoscia a rozłąka koszmarem:-) zrobie do tego smutna minke i szkliste oczy ... i moze sie uda:-D
 
Sara przykro mi bardzo:-( wiem co to znaczy.. dobrze że żyli zgodnie razem:-(

Eve kurde na 7 do pracy?? ja tez tak chce!!!:-)
Szkoda bardzo ze teraz ludzie pracują od 9 dopiero.. Kiedys pracowało sie od 7 i po 15-16 ludzie mieli czas dla rodzin.. A teraz??porażka..:crazy:
my niestety oboje byśmy musieli na 9 chodzić do pracy, a żlobek to też razem z nami mały musiałby jeździć gdzieś niedaleko pracy.. Wyjść mogłabym o 16 ale i tak na razie bedziemy mieć jedno auto (drugiego się pozbywamy) wiec na m. musiałabym czekać do 17:30 aż by dojechał i nas odebrał wiec.....

Zresztą znalezienie żłobka graniczy z cudem w Warszawie.. Tu gdzie mieszkam to mała wieś:cool2: wiec tylko prywatny zlobek.. a Prywatny to już kasowo mi się nie opłaca:eek:Na drugie auto doliczyć benzyne 600-700 zł miesiecznie to też tak sobie srednio:eek:
Eve, Kitki moja bratowa też sobie takie zaświadczenie zalatwiała.. i jej koleżanki karmiące butlą :cool2:
 
Kitki, bardzo bym chciała, nie wiem jak to wyjdzie, biorąc pod uwagę moje problemy ze zwolnieniem na końcówkę ciąży :baffled: Na gina chyba nie mam co liczyć, moze na pediatrę bo to kobitka młoda jest.
 
Sara - bardzo mi przykro... trzymaj się <przytul>

Kurczę, ale teraz mamy problemy.... Bo to naprawę jest strasznie trudny wybór.. wracać do pracy, wziąć wychowawczy, oddać dziecko do żłobka, wynająć opiekunkę.... ja ciągle jeszcze mam zgryz, ale na razie stanęło na tym ze od połowy września do pracy..
 
reklama
właśnie mi tez by sie przydało takie zaświadczenie bo wtedy nie musiał by nikt z małym siedzieć ta godzine zanim ja wróce z pracy a mąż pojedzie bo my na zmiany pracujemy takze to by była super sprawa zapytam swoja pediatrę czy może mi takie zaświadczenie wystawić :tak:
 
Do góry