reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam.

Dzisiaj Natanus po raz pierwszy od 3 miesięcy dał mi popalić:baffled: w nocy budzil sie od 2-6 co 10 minut:szok: Do tego Damianek ma okres na niejedzenie i nic nie chce - to po co gotować?:-(

A do tego głowa mi peka i jest mi niedobrze od tego bólu i znów cały dzień w domu tak mi sie kręci:-:)-:)-(

Życ nie umierać:baffled:
 
reklama
MAMY DRUGIEGO ZĘBA!!!:-D:-D:tak::tak:
to dlatego tak sie wczoraj i dziś drze:baffled::baffled::baffled: masakre mam.. wczoraj przez 10 minut nie moglam go niczym uspokoic.. niczym:baffled:
chyba dam mu vibrucol dla uspokojenia:baffled: moze mu ulze?:baffled:


ale wyrżnięte juz 2 jedynki dolne:-)
hehe ekspress.. jedna po drugiej:szok:
 
madzik HURRRRRRRRRA za drugiego ząbka:-D my ciągle czekamy a juz nie daje z nim rady taka maruda a u Nas jest jeszcze krwawienie z dziąsełek :-(
 
Julia obyście doczekali się jak najszybciej zabka:tak: u mnie Oliwier dopiero teraz pokazuje co to znaczy miec wrzeszczące dziecko.. Do tej pory aniołek był;-) ale nie dziwie sie bo zeby mogą bolec....My juz tak tydzien mamy.. raz lepiej a raz o wiele wiele gorzej...
Eve napewno jakoś dacie radę..chyba faktycznie Ty to gorzej zniesiesz niż Adka:-D ale to normalne.:tak:

A ja spadam juz dziś z netu bo lecimy wieczorkiem do lekarza, a jeszcze ogarnac sie trzeba, posprzatac itp.. Mam nadzieje ze mi da jakies leki:-( bo mnie boli strasznie:-( swedzi ipiecze.. Wczoraj miałam mase takiej białej wydzieliny z krwią.. to nie okres napewno...:-( nie wiem co to upławy bo nigdy nie miałam więc moze to to..:-(nie wiem czemu ale jak sie załatwiam to też z dróg rodnych mi krew taka w kilku kroplach leci:-( boze az sie boje..
 
Dziewczyny nie obrażcie się na mnie, ale po co wam te wszystkie szczegołowe dane dziecka waga, wzrost czy to jest az tak istotne??? na niektorych forach pytają nawet jakiej firmy ma się wózek czy to ważne? czy ktoś ksiazkę pisze, po co komu to wiedzieć, po co pisać az tyle o sobie, żeby kazdy mogł skojarzyc kim jestem i poznac?? tego bym nie chciała ... Wogle nie rozumiem skupiania się na tym, forum traktuje raczej jak pomoc, poczytanie jak się mają inne mamy i dzieci jak sobie radzą, itp jako pomoc a nie spowiednik. Chyba nie muszę tego robić??? Po co te listy wszystkie nie ma tam tylko nr buta i ilości zebów stałych. Uwazam, ze to niepotrzebne ale nikomu nie bronie sama nie chce nic podawać.Także wybaczcie jak chcecie to mnie wyrzućie trudno. Pozdrawiam wszystkich papa :)
 
Zaglądam tylko na moment korzystając z odwiedfzin u bratowej:tak:

Tsknię za Wami dziewczyny strasznie.
Sytuacja z tatą straszna!

Gabi grzeczna, ząbków nie ma jeszcze. Wszystko oki.

Postaram się odezwać wkrótce!:-)
Buziaki od Gabi dla wszystkich marcowych Maluszków i ich mam:-D:-D:-D
 
Nika, nikt Cie nie zmusz, żebyś pisłą o sobie jezeli nie chcesz. Wiele dziewczyn, w tym także ja cieszy siuę z postępów swoich dzieci do tego stopnia, że chcą się tym z kimś podzielić, a sądzę, że przez okres ciąży, no i te 5 miesięcy życia naszych dzieci poznałyśmy się na tyle, ze mamy do siebie chociaz trochę zaufania. Aha i napewno nikt Cię stad nie wyrzuci.:tak:
 
Dziewczyny nie obrażcie się na mnie, ale po co wam te wszystkie szczegołowe dane dziecka waga, wzrost czy to jest az tak istotne??? na niektorych forach pytają nawet jakiej firmy ma się wózek czy to ważne? czy ktoś ksiazkę pisze, po co komu to wiedzieć, po co pisać az tyle o sobie, żeby kazdy mogł skojarzyc kim jestem i poznac?? tego bym nie chciała ... Wogle nie rozumiem skupiania się na tym, forum traktuje raczej jak pomoc, poczytanie jak się mają inne mamy i dzieci jak sobie radzą, itp jako pomoc a nie spowiednik. Chyba nie muszę tego robić??? Po co te listy wszystkie nie ma tam tylko nr buta i ilości zebów stałych. Uwazam, ze to niepotrzebne ale nikomu nie bronie sama nie chce nic podawać.Także wybaczcie jak chcecie to mnie wyrzućie trudno. Pozdrawiam wszystkich papa :)
nikt cie nie prosi abys piswzrost czy wage dziecka!!!!
my tak chcemy i robimy,jesali ci sie nie podoba to nie musisz tego czytac!!!
ludzie na forach"gadaja"o wielu rzeczach o wozkach miedzy innymi tez,a to dla tego zeby podzielic sie swoimi opiniami,komus doradzic w kwesti danego wozka czy tez odradzic!!!
nie ktore mamuski wlasnie chca sie poznac w realu,to sie nazywa nawiazywanie nowych znajomosci,ale widze ze TY nie nalezysz do osob ktore lubia zawierac nowe znajomosci czy tez dzielic sie z kims na forum czyms co dla kogos moze byc przydatne a dla ciebie blachostka!!!!
Juz nie raz wpadalas na forum zdenerwowana/zdesperowana................pisalas cos a potem.papa,nie odzywalas sie dluzszy czas a potem ta sama zagrywka!!!
Widze ze tym razem jest podobnie tylko ze teraz to nie podoba ci sie to o czym "rozmawiamy"na forum!!! napisalas co wiedzialas i tyle!!!!
Nikt cie nie chce wyrzucac ale skoro nalegasz................
papa
 
reklama
Do góry