reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
zaczęłam młodemu zabierać zabawki za złe zachownie, jak nimi rzuca albo jak nie chce ich sprzątać, zobaczymy czy zadziała jak niedługo nie będzie się miał czym bawić.

a w ogóle mamy teraz psa zapomniałam powiedzieć :p wilka 3 miesięczną suczkę, pewnie będzie wielka bo już do kolan mi sięga :D
 
maniulka chłopaki naszczęście dobrze :tak: a ja .................... wierze że BĘDZIE dobrze :tak:
a co u Was?????????????? opowiadaj!!!!!!!!!!!
 
Julia jasne że musi byc dobrze!!!!!!!!ja trzymam kciuki bardzo mocno:tak:
A u nas ok,troszke zmian Martynia chodzi do przedszkola,radzi sobie super póki co,miala mały kryzys że nie chciała chodzić ale juz minął na szczęście,przerażało ją to ze nie rozumie co mówią ale już zaczyna łapac norweski więc z górki:-)ja ruszyłam tyłek i 3 razy w tygodniu chodze do szkoły a dwa razy na takie praktyki językowe(w sklepie)ale ciężko mi idzie z tym językiem ale mam nadzieje że z dnia na dzień będzie lepiej:tak:
 
maniulka to Ty w Norwegii jesteś???? SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! Nati mi do dziś ryczy jak idzie do przedszkola :-( mam nadzieje że sie przyzwyczai :zawstydzona/y:
a szkoły to Ci zazdroszcze :tak: i samych sukcesów życze :tak:
 
reklama
U nas dużo się pozmieniało... boże jak ja dawno tu nie byłam ;) Igor też do przedszkola :) uwielbia tam chodzic chociaz wiecznie chory. No i doczekalismy sie dugiego szkraba ktory ma juz 7 miesiecy :) fajnie ze jeszcze niektore "stare" dziewczyny są :) chociaz widze ze to forum troche "umarlo" :D
 
Do góry